İş Bankası bankamatik kartı seçtirilmiyor

orkun74

Centipat
İlk kartı sorulmaksızın Maestro olarak kuryeden aldım. Sonra kartım kayboldu, yeni kartı Visa Electron temassız bankamatik kartı istedim. Şubeden isterseniz verirler dediler, şube de bize böyle geliyor müşteri temsilcisini arayarak istemeniz lazım dedi. Sonra en son Instagram platformundan şikayetimi dile getirdim. Sağ olsunlar e-mail attılar bana ve Visa Electron olarak belirtirseniz yardımcı olurlar diye mesaj geldi, belirtiyorum ama hiçbir türlü ne şube ne müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor.

iş bankası bankamatik visa electron kart istedim onlar da şubeden talebi iletin dedi ben de şubeye gittim onlar da otomatik yenileniyor ama ne zaman yenilenir bilemeyiz dendi sonra sosyal medyadan yazdım iş bankasına onlar da şubeden talep ederseniz yardımcı olurlar dedi yani herkes bi yere yönlendiriyor sonuç yok

Şube çalışanı resmen başından savmış. Şubeye gidin ve çağrı merkezi yetkilisini referans olarak kullanarak tekrar talebinizi iletin. Çalışanlar savma iş yapıyorsa veya konu hakkında bilgili olmadığı için uğraşmak istemiyorsa şube müdür ya da müdür yardımcısına da durumu iletebilirsiniz.

Şube çalışanı resmen başından savmış. Şubeye gidin ve çağrı merkezi yetkilisini referans olarak kullanarak tekrar talebinizi iletin. Çalışanlar savma iş yapıyorsa veya konu hakkında bilgili olmadığı için uğraşmak istemiyorsa şube müdür ya da müdür yardımcısına da durumu iletebilirsiniz.

Teşekkürler iyi akşamlar Rivialı Geralt

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı