İş Bankası Bankamatik Kartı'ndan ücret alıyor mu?

Mckellen

Hectopat
Daha fazla  
İş Bankası Maximum Genç kartında aidat veya hesap işletim ücreti bulunuyor mu? Banka kartı olan versiyonda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır bulunmuyor. Zaten siz paranızı bankada tutarak bankaya iyilik yapmış oluyorsunuz. Bir de bundan ücret kesilmesi bana tamamiyle dolandırıcılık gibi geliyor.

Hayır, bulunmuyor. Ayrıca kredi kartında da bulunmuyor.
Maaş müşteri değilseniz kredi kartından aidat alınıyor. Maximum Genç kredi kartı ise Öğrenci ve Çalışan diye ikiye ayrılıyor. Öğrenci olanında aidat yok ama Çalışan’ın aidatı 99,50 TL. Ayrıca aidatsız kartlar da var ama kampanyalara katılım sınırlı.

Maaş müşteri değilseniz kredi kartından aidat alınıyor. Maximum Genç kredi kartı ise Öğrenci ve Çalışan diye ikiye ayrılıyor. Öğrenci olanında aidat yok ama Çalışan’ın aidatı 99,50 TL. Ayrıca aidatsız kartlar da var ama kampanyalara katılım sınırlı.
Hocam, hangisimi seçerseniz seçin ilk yıl alınmıyor. Benim şu anda 2. yılım. Hâlâ alınmıyor. Bilgide hata yok gibi.

Hocam, hangisimi seçerseniz seçin ilk yıl alınmıyor. Benim şu anda 2. yılım. Hâlâ alınmıyor. Bilgide hata yok gibi.
Öğrenci kartında mezun olana kadar alınmıyor. Mezun olursanız veya Çalışan kartına başvurursanız ilk sene alınmıyor, daha sonra 99,5 TL alınıyor. Yıllık kart ücreti de ileride güncellenebilir.

Öğrenci kartında mezun olana kadar alınmıyor. Mezun olursanız veya Çalışan kartına başvurursanız ilk sene alınmıyor, daha sonra 99,5 TL alınıyor. Yıllık kart ücreti de ileride güncellenebilir.
Hocam ben araya kaynadım heralde 😅14. ayım ve hala alınmıyor.

Dosya Ekleri

• 20220126_210114.jpg
    20220126_210114.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 32
Daha aidat günü gelmemiştir. :)

Eki Görüntüle 1283547
Hocam yanlış anlamayın kendimi haklı çıkarmaya çalışmıyorum durumu anlmaya çalışıyorum. Ekstremi maalesef yollayamam ancak aidat alınmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı