İş Bankası İlk İmza almak için ne yapılmalı?

BiBakBi

Picopat
Daha fazla  
Merhaba İş Bankası İlk İmza alacağım. Ailemle gitmem gerektiğini biliyorum. Ben gitmesem ailem gitse olur mu?

Ben Papara ve ininal de kullanıyorum. İş Bankası ile Papara, ininal arasında para transferi yapabilir miyim?

Merhaba İş Bankası İlk İmza alacağım. Ailemle gitmem gerektiğini biliyorum. Ben gitmesem ailem gitse olur mu?

Ben Papara ve ininal de kullanıyorum. İş Bankası ile Papara, ininal arasında para transferi yapabilir miyim?
Seninde gitmen gerekiyor daha geçen hafta gittim hesap açtırmak için 30 sayfaya imza attırdılar. İş bankasından paparaya aktarman için papara ibanını hesaba kaydettirmen gerekiyor gittiğinde söyle onu da yapsınlar yoksa birdaha gitmen gerekir (ben gittim). İlk imza hesabı olduğu için rastgele bir ibana para gönderemessin, gittiğinde hesap tanımlamak istiyorum de ve papara ibanını söyle. Baba veya annenin ibanını da söylersen iyi olur onlara da göndermen gerekebilir diye (yanlış miktar para transferi vb.). Onun dışında bu kadar hayırlı olsun! Ayrıca papara ibanını nerden bulucam diyorsan

Ana menü yeşil Yatır butonu>Havale/EFT ile yatır>Anladım.>Kendi ismin>Anladım.>Devam>İş bankası

**Umarım yardımcı olabilmişimdir**

Geri
Yukarı