İş Bankası ilk imza kart nasıldır?

Kartı yeni alan birine sormak istiyorum tasarımı ekteki gibi midir?
bankamatik-ilkimza-sayfa2_413x225.jpg
Evet.

Dostum istediğin bankaya yasal temsilcin/velin ile gidip banka hesabı açtırmak istediğini söyleyip temassız kart almak istediğini belirtirsen zaten sana hesap açıp kartını da verirler. Bankanın imkanı varsa hemen kartın üstüne ismini soy ismini yazarak sana özel kartı verebilir, hazır kart verebilir ya da belli bir süre beklersen sana özel çipli kartını teslim edebilir. Bunu bu kadar abartmana gerek yok. Ayrıca yasal erginlik yaşına ulaştıktan sonra otomatik olarak velinin erişimi engellenir. Belki yeniden imza talep edebilirler o kadar.

Benim iş bankası hesabım var. Eski ilk imza kartım var. Bu kartı uygulama üstünden almaya çalışıyorum şu anda.
Müşteri Hizmetleri'nden kayıp bildirimi yapmadan bankamatik kartı yenileyemiyorsunuz sanırım. İşCep'teki ''Kayıp-Çalıntı Bildirimi'' kısmı kredi kartlarına yönlendiriyor.

Benim iş bankası hesabım var. Eski ilk imza kartım var. Bu kartı uygulama üstünden almaya çalışıyorum şu anda.
Hocam selamlar İşCep'te vadesiz hesabınız gözüküyormu ana ekranda benimki gözükmüyor hesaplarım kısmından parama bakabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı