İş Bankası İlk İmza kartı bloke oldu

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba İş Bankası İlk İmza kartımı daha önce ATM'de kullanmamıştım. Şifreyi ilk giriş için son dört hane zannetmiştim ancak öyle değilmiş ve kart bloke oldu. Kartı açtırmak için ne yapmam gerek? Bankaya gitmeden açtırabilir miyim veya bankaya gideceksem de yanımda aile bireyi olmak zorunda mı?

Merhaba İş Bankası İlk İmza kartımı daha önce ATM'de kullanmamıştım. Şifreyi ilk giriş için son dört hane zannetmiştim ancak öyle değilmiş ve kart bloke oldu. Kartı açtırmak için ne yapmam gerek? Bankaya gitmeden açtırabilir miyim veya bankaya gideceksem de yanımda aile bireyi olmak zorunda mı?

Kim o kartı alırken imza attıysa onunla birlikte bankaya gitmen gerek, ve bankaya gitmeden olmuyor diye biliyorum.

Velinle bankaya gidince acmalari lazim.

Hocam sizde eski karttan mi yoksa yeni karttan mi var? Eger yenisi varsa temassiz ozelligi var mi kartin?

Velinizle açtırabilirsiniz.

Velinle bankaya gidince acmalari lazim.

hocam sizde eski karttan mi yoksa yeni karttan mi var? Eger yenisi varsa temassiz ozelligi var mi kartin?

Yeni mi eski mi bilmiyorum hocam renkli bir şekilde ilk imza yazıyor üstünde ve temassız var.

Dosya Ekleri

• bankamatik-ilkimza-sayfa2_413x225.jpg
    bankamatik-ilkimza-sayfa2_413x225.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 36
  • Bankamatik-İlk-İmza.jpg
    Bankamatik-İlk-İmza.jpg
    10,2 KB · Görüntüleme: 113

Yeni konular

Geri
Yukarı