İş Bankası ilk imza kartı nasıldır?

Fe mert

Decapat
Daha fazla  
Bende Papara var ve İninal ama İninal'ı kullanmıyorum ve onun yerıne baska bır kart almak ıstıyorum. İş Bankası ilk imza nasıl?
EFT olmadıgını bılıyorum ama benım için sorun degıl onun dısında sızce nasıl?
Sizce ilk imzamı yoksa maxipara mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Papara var ve İninal ama İninal'ı kullanmıyorum ve onun yerıne baska bır kart almak ıstıyorum. İş Bankası ilk imza nasıl?
EFT olmadıgını bılıyorum ama benım için sorun degıl onun dısında sızce nasıl?
Sizce ilk imzamı yoksa maxipara mı?
Hocam size ön ödemeli kart lazımsa papara kullanın neden banka ile uğraşıyorsunuz.

İlk imzayı yaklaşık 3-4 yıldan beri kullanıyorum. Gayet güzel bir sıkıntısı yok.
Hocam bence iban numarası istemiyorsanız havale yapmayacaksanız gerek yok banka hesabı açmaya papara işini görür akbank hesabımı açmam 5 gün sürdü internet bankacılığını falan açamadılar evrak falan istediler ben sırf iban numarası için açtım arkadaş sadece internetten alışveriş yapacaksa papara öneririm.

Temmuz ayına kadar kullanıyordum. EFT yapamama durumu dışında hiçbir sıkıntısı yoktu. Hesap açmak 10-15 dk sürüyor.
ben sızın bır konunuzu daha görmüştüm iş bankası kart ne zaman gelir diye 2018 de olmuş ama benımdde kart gelecekte sıze kaç gunde geldı bankamatık kartı ona göre okuldan erken cıkacamda

Dosya Ekleri

• İş Bankası Bankamatik Kart Ne Zaman Gelir_ _ Technopat Sosyal - Opera 20.11.2021 13_38_23.png
    İş Bankası Bankamatik Kart Ne Zaman Gelir_ _ Technopat Sosyal - Opera 20.11.2021 13_38_23.png
    208,6 KB · Görüntüleme: 203

Geri
Yukarı