İş Bankası vs Garanti Bankası

Evet biraz yersiz bir çıkış yaptı haklısınız.

Kredi kartı ve banka kartı için kullanacağım.

Kardeşim, İş Bankası da iyidir Garanti Bankası da. Bana kalırsa devlet bankası iyidir ama malum devlet bankaları da biraz ilgisiz. 😅 Bazıları hariç ama Garanti kullanıyorum FAST hariç güzel banka.

İkisinin de aidatsız öğrenci kartı var.
Öğrenci kartı alacaksanız kesinlikle İş Bankası'nı tercih etmelisiniz. Karşılaştırmaya bile gerek yok.

Demek ki onlarda sorun var olabilir. Arap bankası. Ben sadece öneride bulundum.
Yanlış bilmiyorsam bu kısıtlama "Katılım Bankalarının" tamamında var zaten. Yani Türkiye Finans, Albaraka vs. de de benzer durumlar var. Olay Arap bankası olması değil.
Çünkü katılım bankacılığında kredi kartının çalışma prensibi bankanın o ürünü senin yerine satın alması, Ekstre geldiğinde de sana satması oluyor. "Faizsiz, İslami prensiplere uygun" bir bankanın alkolü bu şekilde alıp sana satması biraz absürt olmaz mıydı?

Konu sahibine önerim şiddetle İş Bankası olacaktır.

Yanlış bilmiyorsam bu kısıtlama "Katılım Bankalarının" tamamında var zaten. Yani Türkiye Finans, Albaraka vs. de de benzer durumlar var. Olay Arap bankası olması değil.
Çünkü katılım bankacılığında kredi kartının çalışma prensibi bankanın o ürünü senin yerine satın alması, Ekstre geldiğinde de sana satması oluyor. "Faizsiz, İslami prensiplere uygun" bir bankanın alkolü bu şekilde alıp sana satması biraz absürt olmaz mıydı?

Konu sahibine önerim şiddetle İş Bankası olacaktır.
Olabilir

Her iki banka da oldukça güzel fakat Türkiye İş Bankası'nın kampanyaları daha avantajlı oluyor.

@Qwerty10, Kuveyt Türk'ün kredi kartıyla içki satan yerlerden alışveriş yapamıyorsunuz. Ücretsiz para transferi için daha iyi bankalar var.
Ben dün tekel bayide Kuveyttürk kartı ile sigara alabildim. Kaldırılmış olabilir bu olay.

Genç kartı kullanacaksanız kesinlikle İş Bankası. Onun haricinde kullanım portföyünüze göre iki banka arasında tercih değişebilir.

Geri
Yukarı