İş başvurusu için sahibi olduğumuz bankadan hesap numarası almak

Var olan hesabınızı kabul etmiyorlar mı?
Hayır, öyle değil. Benden sadece hesap numarası istendi. Var olan hesabımda hesap numaramı görüyorum lakin bunu kağıda yazıp götürmem normal olmaz. Resmi bir şekilde nasıl götürebilirim diye düşündüm. Ve gördüğüm kadarıyla şubeye gitmem gerekiyor.

Şubeye gidiyorsunuz veznedar size bir makbuz parçası veriyor. Evet şubeye gitmeniz gerekiyor.
Hocam peki bağlı olduğum şubeye mi gitmeliyim yoksa herhangi bir şubede işimi halledebilir miyim? Ve gittiğim zaman hesap cüzdanı istiyorum demem yeterli olur mu sizce?

Durumu söyleseniz direkt bir makbuz verirler zaten, işe giriş için hesap bilgilerime ihtiyacım var deyin veriyorlar direkt. Emin olmamakla birlikte hesabın açık olduğu banka olmasına gerek olmaz diye düşünüyorum fakat bu konuda kesin bir bilgim yok maalesef.

Durumu söyleseniz direkt bir makbuz verirler zaten, işe giriş için hesap bilgilerime ihtiyacım var deyin veriyorlar direkt. Emin olmamakla birlikte hesabın açık olduğu banka olmasına gerek olmaz diye düşünüyorum fakat bu konuda kesin bir bilgim yok maalesef.
Anladım. Yardımlarınız için sağ olun. Gidip bakacağım artık.

Geri
Yukarı