İş için 6000₺ laptop önerisi

Bütçe
6000₺

Zaheer

Kilopat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Meslek
Özel Güvenlik
Merhaba.
Daha hızlı render yapacak iş-kişisel laptop almayı düşünüyorum. Öneriye ihtiyacım var. Windows 10 Pro kullanıcısıyım, AMD'ye zaafım var, tasarım 1. önceliğim olmasa da önem verdiğim bir konudur. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Daha hızlı render yapacak iş-kişisel laptop almayı düşünüyorum. Öneriye ihtiyacım var. Windows 10 Pro kullanıcısıyım, AMD'ye zaafım var, tasarım 1. önceliğim olmasa da önem verdiğim bir konudur. Şimdiden teşekkür ederim.
İkinci el GTX 1050 laptop araştırın. CUDA veya Nvenc ile render alırsınız.

Bir de ekran Full HD olsaydı tam benlikti 😕 yine de teşekkür ederim bir fikir verdin ne aradığımı daha iyi biliyorum artık.
İkinci el GTX 1050 laptop araştırın. CUDA veya NVENC ile render alırsınız.

Spss amos için lazım. Web surf, email, film dizi gibi gündelik kullanımlarla beraber 3 4 yıllık bir ömrü olmasını istiyorum. Sizce ekran kartı gerekli mi yoksa 4 çekirdek 2GHz+ işlemci, 8 GB 2400MHz+ RAM ve SSD iş görür mü?

Son düzenleme:
Bir de ekran Full HD olsaydı tam benlikti 😕 yine de teşekkür ederim bir fikir verdin ne aradığımı daha iyi biliyorum artık.

Spss amos için lazım. Web surf, email, film dizi gibi gündelik kullanımlarla beraber 3 4 yıllık bir ömrü olmasını istiyorum. Sizce ekran kartı gerekli mi yoksa 4 çekirdek 2GHz+ işlemci, 8 GB 2400MHz+ RAM ve SSD iş görür mü?
Yok hocam size Gaming laptop tarzı lazım işlemci ve ekran kartının iyi olması gerek. i7 6. nesil veya i5 7. nesil bulun. HQ olanlardan. Daha sonra 16 GB RAM yapın.

Bütçenizi artırabilirseniz Lenovo Ideapad 5 14ALC05 öneririm.
Fiyatı her geçen gün artıyor, en son 7 bin civarındaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı