İş Kullanımına Uygun Fare Önerisi

Bütçe
300-350 Tl

Uğur Kart

Kilopat
Yer
Marmaris - Konya
Daha fazla  
Meslek
Makine mühendisi
Arkadaşlar merhaba.
Günümün yaklaşık 5-6 saatinde aktif olarak bilgisayardan katı model ve 2 boyutlu teknik resim hazırlayarak çalışan bir insanım. Logitech marka G600 model bir fare kullanmaktayım. Boyut, fonksiyon fazlalığı ve kablolu olma sebebi ile değiştirmek istemekteyim. Fakat orta tuşu sağ ve sol fonksiyonu bulunan uygun fiyatlı, markası önemsiz dahi olsa bir fare bulamadım. Kullanan, bilen, gören varsa önerilerinizi duymak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.
Günümün yaklaşık 5-6 saatinde aktif olarak bilgisayardan katı model ve 2 boyutlu teknik resim hazırlayarak çalışan bir insanım. Logitech marka G600 model bir fare kullanmaktayım. Boyut, fonksiyon fazlalığı ve kablolu olma sebebi ile değiştirmek istemekteyim. Fakat orta tuşu sağ ve sol fonksiyonu bulunan uygun fiyatlı, markası önemsiz dahi olsa bir fare bulamadım. Kullanan, bilen, gören varsa önerilerinizi duymak isterim.

Arkadaşlar merhaba.
Orta tuşu sağ ve sol fonksiyonu derken bahsettiğiniz şey side scrolling mi?

Orta tuşu sağ ve sol fonksiyonu derken bahsettiğiniz şey side scrolling mi?
Teknik terimin ne olduğunu bilmiyorum fonksiyon olarak geri yada ileri görevi görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı