İş yeri fotoğrafları

NorthernsKnight

Kilopat
Makaleler
32
Arkadaşlar çalıştığım yatın fotoğraflarını atıyorum. Sosyal de denizcilik ile ilginen arkadaşlar var ise yardımcı olunur.

98bIC1j.jpg

HyoIDWK.jpg

noiHxsF.jpg

nTfw4t0.jpg

w42olV9.jpg

brqds28.jpg

9qj8X8b.jpg

7PfnUuF.jpg

Dosya Ekleri

• 20140615_010517.jpg
    20140615_010517.jpg
    179,2 KB · Görüntüleme: 350
Son düzenleme:
Ay olarak ele aldığımızda, ortalama çalıştığınız gün sayısı tam olarak nedir? Sürekli kıyıdan açılma durumları söz konusu değil sanırım.(birazda patrona bağlı sanırım) Diplomanızı nereden aldınız? Nasıl bir eğitim sürecinden geçtiniz? Fazla yazmadığınız için bu tip sorular soruyorum. Konuya bakan arkadaşlar da nasiplensin :)

Mayıs ayı içerisinde sezon başlar. Eylül ayı ortaları biter sezon. Kış ayları patron hiç gelmez. Yani kış ayları izinli gibi bir şey.
Yaz ayları çok fazla izin olmaz. Çünkü Yunanistan ve Fransa gibi ülkelere gidiyoruz. İzin olmasın daha iyi yani.
Ben küçük yaşlarda başladım bu işe. Miço, Gemici, Usta gemici gibi sınıflar vardır. Bilenler bilir. En son yat kaptanı ehliyeti aldım.

Bizim evden daha geniş. Ben burda çalışamam :D . PS3 de hangi oyunlar var? :)
Need For Speed serileri, Gran Turismo 6, Assassins Creed IV, Battlefield 3 ve 4. Bu tarz daha sayamadığım çok oyun var.
Patronun küçük oğlu var. Bir dünya oyun getiriyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı