İş yeri için bilgisayar tavsiyesi

manyagimben

Centipat
Yer
Ankara
Dostlar merhaba,

Bir fabrikada IT olarak görev yapmaktayım. Şirketimizde 6 adet fabrika içi bilgisayar kullanılıyor. Ve torna gibi makineler olduğu için zamanla bu bilgisayarlar yağlanıyor ve maalesef performansı ciddi derecede düşüyor.

Sizden isteğim bana iş yerinde fabrika içi için aşırı performanslı olmayan sadece Chrome'da işlem için bir bilgisayar tavsiyesi istiyorum.

Bilgisayar mini gibi boyutlarda olsa iyi olur.

Ayrıca bu bilgisayarlar için kabin önerisi var ise alabilirim.

Dostlar merhaba,

Bir fabrikada IT olarak görev yapmaktayım. Şirketimizde 6 adet fabrika içi bilgisayar kullanılıyor. Ve torna gibi makineler olduğu için zamanla bu bilgisayarlar yağlanıyor ve maalesef performansı ciddi derecede düşüyor.

Sizden isteğim bana iş yerinde fabrika içi için aşırı performanslı olmayan sadece Chrome'da işlem için bir bilgisayar tavsiyesi istiyorum.

Bilgisayar mini gibi boyutlarda olsa iyi olur.

Ayrıca bu bilgisayarlar için kabin önerisi var ise alabilirim.
Şimdi depoya inip sana bir örnek fotoğraf atacağım.

Ustaların dikkatsizliği, ben de Ostim taraflarında takılıyorum ve her usta patronunu sevmez malını hor kullanır. Mesela öncelikle patronunla konuşup ustalarını eldivenini çıkartarak kullanmasını yada kullanmadan temizlemelerini söyle. Bilgisayardan oluşacak maddi kayıplar kullanan kişilerin komforundan azaltılsın. Yoksa sen oraya usay istasyonlarında kullanılan Thinkbook da koysan macbook da koysan yine mahvedecekler.

Dosya Ekleri

• ea31cc6e-476e-4927-88a6-658648eb3ad8.jpg
    ea31cc6e-476e-4927-88a6-658648eb3ad8.jpg
    145,3 KB · Görüntüleme: 54

Geri
Yukarı