Çözüldü işe gidip gelmelik motorsiklet tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zubizaretta13

Hectopat
Dağın başında evim var otobüs yok. İşim 7 km uzakta (üniversite) bu yolun 2 km si orman çakıl köpek vs. kalanı şehirler arası otoban. İşe günlük gidip gelmede kullanabileceğim ilk etapta b ehliyetli sonraki zamanlarda ehliyet alabilirim ancak spor biraz görseli güzel motor önerebilir misiniz düşmeyeceğim. Elektrikli baktım ama şarjı yolda bırakmaması gerek. Mecburen benzinli almayı düşünüyorum günlük aksatmadan kullanmam gerekeceğinden.

Çözüm
16-17K'ya temiz CBR125R bulmaya çalış. Kalan 3-4K'ya da sağlam ekipman diz. Ekipman olmadan sakın 2 tekerlek üstüne binme.

CBR125R başlangıç için iyidir ve az yakar. Bu fiyatları pek hak etmese de (ülkede ne fiyatını hak ediyor gerçi) düşükten başlamak ve alışmak her zaman daha iyidir.
Elektirikli motorsiklet eğer günlük şarjını dolduruyorsan seni yarıyolda bırakmaz. 2 yılda bir kere pilini değiştirirsin. Öyle çok şekil meraklısı değilsen öneririm. Ortalama 20-25 km götürür tek şarjda. Belki 2 gün bile dayanır. Yok illa benzinli olsun dersen temiz chopper tarzı öneririm 7-8 bin tlye bulabilirsin.
Not: Elektrikli motorsiklet ehliyet istemiyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı