Isekai manga önerisi

MacBethad

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar isekai manga önerisi yapar mısınız?
Ben kendi okuduklarımı, okuyacaklarımi buraya bırakıyorum, bunlardan başka bildiğiniz isekai mangalar varsa önerebilirsiniz.
Reenkarne konulu bir şeyler önerirseniz güzel olur.

okuduklarım-1.PNG

okuduklarım-2.PNG

okudklarım-3.PNG

okuduklarım.PNG

Selam! İsekai animelerin çoğunu izledim ve izleyecek kalmadı bende, boşlukta hissetmeye başlamıştım sonra kendi kendime dedimki; neden sadece anime izliyorum daha okuyabileceğim binlerce manga vb. var vee buradayım. Listedekilerin çoğunu okumamış olmam beni mutlu etti baştan sona kadar devam edeceğim anlamına geliyor bu benim sorum şu; ısekai meikyu de harem mangasında İngilizce 60 bölüm iken Türkçe çeviri yapan sadece 6-7 bölümlük siteler gördüm seriyi okuduğun siteyi atabilirimsin diyecektim?
(Ek:şu anda baktım Türkçe mangası 6-7 bölüm olmasına rağmen animesi çıkmış :( o kadar tonla site var neden çevirmiyorlar şu mangaları ya?)

Isekai Izakaya, Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu, Death March Kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku, The Other World Doesn't Stand A Chance Against The Power Of Instant Death, Tondemo Skill De Isekai Hourou Meshi, Takarakuji De 40-Oku Atattandakedo Isekai Ni Ijuu Suru, Inaka No Home Center Otoko No Jiyuu Na Isekai Seikatsu, Saving 80,000 Gold Coins In The Different World For My Old Age, Class ga Isekai Shoukan sareta Naka Ore dake Nokotta n desu ga, Isekai Yururi Kikou: Raising Children While Being an Adventurer, Realist Maou Niyoru Seiiki Naki Isekai Kaikaku, Isekai Apocalypse MYNOGHRA ~The Conquest of the World Starts With the Civilization of Ruin~, The Ride-On King, Isekai de Café o Kaiten Shimashita., Salaryman ga Isekai ni Ittara Shitennou ni Natta Hanashi. Daha var yazacaklarımda bunlara bak bakalım. Direk manganın ismini ve yanına chapter 1 yazarak arat googleda çıkıyor hemen.

Mangakakalot - Read Manga Online manga okuma sitesi

Geri
Yukarı