Işık Sızması Ve Bulutlanma Nasıl Ayırt Edilir

Rutheniu

Decapat
Makaleler
5
Arkadaşlar 1 hafta önce amazon.tr'nin kendisinden aldığım ACER ED242R A (linkteki satıcı gamers_arena Amazo'nun stokları bittiği için bu mağazaya yönlendirdi) monitörün aldığım günden beri sağ üst kısmında sızma mı bulutlanma mı ayırt edemediğim bir sıkıntı var. İlk başta önemsemedim ama her siyah ekranda parıl parıl parlayınca iyice rahatsız oldum, 1 ay koşulsuz şartsız iade sürem var Amazon güvencesiyle. Anormal derecede parlıyor gerçekten rahatsız edici fotoğrafta malumunuz genel olarak ekran parlamış fakat sağ üste bakarsanız çok daha fazla parladığını görebilirsiniz. Elim ile monitörün arkasından köşeden hafif bası yapınca parıldama artıp azalıyor ama diğer köşelerde arkadan bası yaptığımda kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil. Sizce iade etmeli ve değişim talep etmeli miyim?
IMG_1512.jpg

Işık sızması iade nedeni sayılır mı?
Monitörde ışık sızması var ve bu arıza olarak görmüyor musun? ben anlamadım seni. Neyse özet olarak 1 ay iade garantisi var demişsin işte iade et. Işık sızması da büyük bir sorun ve iade ederler. Firma ile görüş çözerler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı