Isırık sonucu telefon ekranında oluşan çatlak büyür mü?

Antilop14

Centipat
Daha fazla  
Bir mobil oyun oynarken sinirden 30-40 saniyeye yakın dişim acıyana kadar telefonu ısırdım acaba çatlak daha yayılır mı dişimin izi çıktı ve ekranda farklı bir yapı oluştu gitmiyor da resim mühimse atarım daha önce böyle bir şey yaşayan varsa söyleyebilir mi? Isırık yayılmaz herhalde, biraz sert ısırdım iz büyük ve çatlağın ortası ekranın diğer tarafından 1-2mm aşağıda nasıl oldu bilmiyorum ama elimi gezdirince altta olduğu hissediliyor. Servise falan götürmem gerekir mi? Troll diyenler çevremde başka bir telefon yok nasıl resim çekebilirim bulunca atarım her saniye technopata da bakmak aklıma gelmiyor 30 dakikada troll ilan etmişsiniz bir insan neden böyle bir konu açmaktan zevk alsın.

Son düzenleme:
Bir mobil oyun oynarken sinirden 30-40 saniyeye yakın dişim acıyana kadar telefonu ısırdım acaba çatlak daha yayılır mı dişimin izi çıktı ve ekranda farklı bir yapı oluştu gitmiyor da resim mühimse atarım daha önce böyle bir şey yaşayan varsa söyleyebilir mi? Isırık yayılmaz herhalde, biraz sert ısırdım iz büyük ve çatlağın ortası ekranın diğer tarafından 1-2mm aşağıda nasıl oldu bilmiyorum ama elimi gezdirince altta olduğu hissediliyor. Servise falan götürmem gerekir mi?

Fotograf atma şansınız var mı? daha ıyı yardımcı olmamız açısından.

Bir mobil oyun oynarken sinirden 30-40 saniyeye yakın dişim acıyana kadar telefonu ısırdım acaba çatlak daha yayılır mı dişimin izi çıktı ve ekranda farklı bir yapı oluştu gitmiyor da resim mühimse atarım daha önce böyle bir şey yaşayan varsa söyleyebilir mi? Isırık yayılmaz herhalde, biraz sert ısırdım iz büyük ve çatlağın ortası ekranın diğer tarafından 1-2mm aşağıda nasıl oldu bilmiyorum ama elimi gezdirince altta olduğu hissediliyor. Servise falan götürmem gerekir mi?
Resim at merak ettim.

Yani kanka bir oyun için binlerce liralık telefonun suçu ne niye kızıyosun ki telefpn halledilir de sen kendine yardımcı olman lazım bir daha olmaması için

Eskiden ben de laptopu ısırmıştım. İzi hala duruyor. Ama telefonu servise göndermen lazım bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı