İşitme kaybı için özel kulaklık önerisi

Sefuerte

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
5 Yaşında yüksek ateş sonucu havale geçirdim ve sağ kulağımı maalesef kaybettim.
Ben FPS oyunlarını çok seviyor ve sürekli oynuyorum. Rakibi gördüğüm zaman sıkıntı yok bileğime güveniyorum ancak ses kasamadığım için çoğu zaman sıkıntı oluyor :(
asıl sorum ben ve benim gibi tek kulak işitme kaybı olanlar için özel kulaklık ( örneğin. Titreşimle algılama vs. ) çıkarmak mümkün mü?
Saçma geldiyse özür dilerim günümüz teknolojisi belki mümkündür diye sormak istedim.
Sizin için sıradan olabilir ama benim için çok önemli cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle çok geçmiş olsun. Titreşim özellikli kulaklıklar var fakat ne kadar etki eder bilemiyorum. Çoğu online internet sitesine bakarsanız titreşimli kulaklık yazıyor fakat nasıl performans alırsınız bilemiyorum. İmkanınız varsa olağan bir yerde deneyimlersiniz (Vatan, İtopya gibi) eğer memnun kalırsanız alırsınız.

Hocam öncelikle çok geçmiş olsun. Titreşim özellikli kulaklıklar var fakat ne kadar etki eder bilemiyorum. Çoğu online internet sitesine bakarsanız titreşimli kulaklık yazıyor fakat nasıl performans alırsınız bilemiyorum. İmkanınız varsa olağan bir yerde deneyimlersiniz (Vatan, İtopya gibi) eğer memnun kalırsanız alırsınız.
Teşekkür ederim

Öncelikle geçmiş olsun. İşitme cihazı kullanıyor musunuz? En iyi etkiyi bence onda alırsınız. Titreşimli kulaklıklar var fakat iyi olanları 1500-2000 civarı dolaşıyor yani sağlam bütçe gerek.

Öncelikle geçmiş olsun. İşitme cihazı kullanıyor musunuz? En iyi etkiyi bence onda alırsınız. Titreşimli kulaklıklar var fakat iyi olanları 1500-2000 civarı dolaşıyor yani sağlam bütçe gerek.
Sağolun. İşitme cihazı yok olsada faydası olmayacak zaten . 2000 tl olan kulaklıklar duymadan titreşimle yardımı olur mu sizce ?

Sağolun. İşitme cihazı yok olsada faydası olmayacak zaten . 2000 tl olan kulaklıklar duymadan titreşimle yardımı olur mu sizce ?
Neden olmasın daha iyi duyarsınız. Bence kesin konuşmayın. Bütçeyi işitme cihazınıza ayırın bence gerçekten duymadığınız sesleri duymaya başlarsınız ben de öyle diyordum :).
Titreşim verir size ama kendi arkadaşınızın da bomba patlamasını da herhangi bir gürültülü bir sesin de titreşimi verirse çok sağlıklı olmayabilir ha kesin işe yarar ama yüzde yüz faydalı olmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı