İşlemci anketi

İşlemciniz nedir?

• Ryzen 3

Oy: 19 17,4%
  • Core i3

Oy: 9 8,3%
  • Ryzen 5

Oy: 26 23,9%
  • Core i5

Oy: 25 22,9%
  • Ryzen 5

Oy: 26 23,9%
  • Core i7

Oy: 13 11,9%
  • Ryzen 7

Oy: 9 8,3%
  • Core i7

Oy: 15 13,8%
  • Ryzen 9

Oy: 8 7,3%
  • Core i9

Oy: 16 14,7%

• Oy verenlerin toplamı
    109

351633

Kilopat
Makaleler
147
Evet, bu sefer de meşhur bir anket yapmayı düşünüyorum. Öncelikle bilen bilir SSD all star ve SSD anketi yapmıştık, birinci 970 Evo oldu. Sonra düşündüm neden işlemci olanını yapmıyoruz diye.

Anket kuralları.
1-Yorumlarda tartışmayın, benim ismime aldanıp taraflı anket yapacağımı düşünmeyin.
2-Istediğiniz kadar oy verebilirsiniz.
3-Burası önemlidir, 4 Intel 4 AMD 1 Apple olacak. Apple severleri kıramazdım :).
4-Anketin all star yani finali en çok oy alan ve de Intel'im X işlemcisi gibi güçlü rakipler all starda olacak. Yani final büyük çekişmeli.

Katılmanız ricam olur bir de modlardan ricam nereye konu açayım diye kararsız kaldım. Ban atmayın lütfen :).

Apple slicon arm ekleyemedim maks lmit oldu sanırım Apple severler üzülmeyin sizi unutmıyacağım Apple işlemci çıksın detaylı yaparım.

Son düzenleme:
Evet, bu sefer de meşhur bir anket yapmayı düşünüyorum. Öncelikle bilen bilir SSD all star ve SSD anketi yapmıştık, birinci 970 Evo oldu. Sonra düşündüm neden işlemci olanını yapmıyoruz diye.

Anket kuralları.
1-Yorumlarda tartışmayın, benim ismime aldanıp taraflı anket yapacağımı düşünmeyin.
2-İstediğiniz kadar oy verebilirsiniz.
3-Burası önemlidir, 4 Intel 4 AMD 1 Apple olacak. Apple severleri kıramazdım :).
4-Anketin all star yani finali en çok oy alan ve de Intel'im X işlemcisi gibi güçlü rakipler all starda olacak. Yani final büyük çekişmeli.

Katılmanız ricam olur bir de modlardan ricam nereye konu açayım diye kararsız kaldım. Ban atmayın lütfen :).
Anket konusu açmışsındır ama anket koymamışsındır. 😳

Geri
Yukarı