İşlemci Değişimi Sonrası Windows Etkinleştirilemedi Hatası

Zediona

Hectopat
Daha fazla  
Bugün işlemcimi değiştirdikten sonra Windows etkinleştirilemedi hatası almaya başladım. Önceden duyduğuma göre bu tarz donanımları değiştirdiğimizde Windows böyle şeyler yapabiliyormuş. Fakat söylenenleri birebir yapmama rağmen Windows'u tekrar etkinleştiremiyorum. Microsoft'un sitesinde hesabıma girdiğimde eski cihazım gözükürken, "Bu cihazın donanımında yakın zamanda değişiklik yaptım" bölümünden giriş yaptığımda bir cihaz bulunamadığını söylüyor. Tekrar Windows Key satın almak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

hocam aygıt yöneticisinden işlemcinin üstüne gelip işlemciyi güncelleştir deyin. Daha sonra saat kısmına gelip internet saati sekmesine gelip ordan ayarları değiştir deyin daha sonra şimdi güncelleştire basın sonrasındada pc yi yeniden başlatın. Bende de aynı hata olmuştu ve bu sayede düzelmişti.

Şimdi denedim ama maalesef sonuç alamadım hocam. İşlemciyi taktığım gibi tüm sürücülerini indirmiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı