İşlemci değiştirmeden BIOS nasıl güncellenir?

Veliozturk50

Yoctopat
Daha fazla  
Yeni anakart aldım, işlemcimi destekliyor ama BIOS güncellemesi gerekiyor nerede yaptırabilirim? Her bilgisayarcıda işlemci olmuyor ne tavsiye edersiniz?

B150M Gaming Pro sipariş ettim islemcim i7 7700.

Sanırım yok

Anakartınız da flasback butonu yok maalesef bu yüzden eski nesil bir işlemci takarak sipariş verdiğiniz işlemcinin Drive'lerini yüklemeniz ve BIOS güncellemeniz gerekmekte eğer anakart daha kargoya verilmedi ise satıcı ile konuşun yapabiliyorlar ise onlar işlemi yapsınlar.

Anakartınız da flasback butonu yok maalesef bu yüzden eski nesil bir işlemci takarak sipariş verdiğiniz işlemcinin Drive'lerini yüklemeniz ve BIOS güncellemeniz gerekmekte eğer anakart daha kargoya verilmedi ise satıcı ile konuşun yapabiliyorlar ise onlar işlemi yapsınlar.

Anakartın sıfırını zor buldum kullanılmış ikinci el gelmesinden korkuyorum o yüzden sıfır olduğundan emin olmam gerekiyor. Bilgisayar teknik servisi yapan yerlere götürsem uygun işlemciyle yapabilirler mi bulmakta zorlanır mıyım?

Anakartın sıfırını zor buldum kullanılmış ikinci el gelmesinden korkuyorum o yüzden sıfır olduğundan emin olmam gerekiyor. Bilgisayar teknik servisi yapan yerlere götürsem uygun işlemciyle yapabilirler mi bulmakta zorlanır mıyım?

Hayır zorlanmazsınız ancak 100 TL üzeri bir ücreti var bilginiz olsun.

hocam tanıdık bir yere götürmeye çalışın. aslında gerçekten çok basit bir işlem ama ciddi para isteyen yerler var maalesef.

hatta eşiniz dostunuza bi sorun yani belki o şekilde de halledebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı