Çözüldü 4 pinli fan çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ardacan67

Decapat
Yer
ZONGULDAK
Daha fazla  
Bir detay belirmek istiyorum bu 4 pinlik fan girişinin 1 pini yoktu ama ona rağmen çalışıyordu. Şu an takılı hala ama dönmüyor çalışmıyor. Nedeni ne olabilr? ya da nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu arada işlemci fanı değil moderatör deiştirmiş sanırım. Nasıl yani düğmeye bastıktan sonra fanı elimle mi çevireyim yardım mı edeyim?

Arkadaki fan ise benimki de bazen duruyor, elimle minnacık çevirmeme bile gerek yok pamuk değermiş gibi dokunuyorum dönmeye başlıyor.
Bu arada işlemci fanı değil moderatör değiştirmiş sanırım. Nasıl yani düğmeye bastıktan sonra fanı elimle mi çevireyim yardım mı edeyim?

Evet ama dikkatli olun.

Elimi fana kaptırmamdan mı bahsediyorsun. Yoksa fanın veya başka bir parçanın bozulmasından mı bahsediyorsun?

Bu arada işlemci fanı değil moderatör deiştirmiş sanırım. Nasıl yani düğmeye bastıktan sonra fanı elimle mi çevireyim yardım mı edeyim?

Arkadaki fan ise benimki de bazen duruyor, elimle minnacık çevirmeme bile gerek yok pamuk değermiş gibi dokunuyorum dönmeye başlıyor.

Çözüm
Bu arada işlemci fanı deil moderatör deiştirmiş sanırım. Nasıl yani düğmeye bastıktan sonra fanı elimle mi çevireyim yardım mı edeyim ?

Elimi fana kaptırmamdan mı bahsediyorsun. Yoksa fanın veya başka bir parçanın bozulmasından mı bahsediyorsun ?
Elini kaptırmamakdan bahsediyorum.

Bi deneyip geliyorum arkadaşlar ufak dokunucam. Ya da çeviricem az bişey.
Evet gerçekten döndü ama yanlışlıkla bi yere deydirdim fanı gine durdu. Sabit deil fan şuan zaten
Bu arada bu fanın tersi düzü var mı ? yani yanlış tarafa çevirirsem elime bişey olur mu ?
Forumdan pek anlamıyorum da benim tüm yazdıklarım aynı mesajın içine giriyor ?
Kablosu Boşluk yapıyormuş arkadaşlar. Şimdi Çözdüm sizleride boşuna yordum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı