İşlemci fanı RAM slotunu kapatıyor

oguzzhansazak

Femtopat
Daha fazla  
İşlemci fanı RAM slotunu kapatıyor. RAM upgrade yapacağım fakat buraya nasıl takabilirim? :D
AMD yazısı solda, fan düzgün bir şekilde takıldı.

9e53e869-8113-4ede-ac7f-71b6f84d53e4.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Wraith Stealth ve B450M-S2H ikilisini kullanıyordum eskiden 2x8 RAM ile hiçbir değme yoktu. Fanı doğru montajladığınıza emin misiniz? Şu an Snowman X4 Rainbow fan kullanıyorum Wraith Stealth'e göre daha büyük bir ürün olmasına rağmen hala değmiyor.

Çok ilginç. Aynı fanla ve B450M S2H ile sorunsuz kullanıyorum. Fanın montajını yeniden yapmayı deneyin.
Wraith Stealth ve B450M-S2H ikilisini kullanıyordum eskiden 2x8 RAM ile hiçbir değme yoktu. Fanı doğru montajladığınıza emin misiniz? Şu an Snowman X4 Rainbow fan kullanıyorum Wraith Stealth'e göre daha büyük bir ürün olmasına rağmen hala değmiyor.
Anakart modelim A320-s2h 2x8 RAM takmak istiyorum ben de ama takamıyorum.

Benim de AB350M D3v anakartında böyle duruyor. Ben ilk RAM'i takıp sonra İşlemci fanını takmıştım. Sadece değiyor ayağı havada kalmıyor. İlk RAM'leri tak sonra işlemci fanını tak bir de öyle dene bakalım. Anakart ölçülerimiz hemen hemen aynı.
Yanlış monte etmişsiniz gibi. Arka plakayı düzgün taktığınızdan emin olun.
Senin RAM'lerinin soğutucu bloğu yok sanırım. Yoksa her türlü değiyor bu çeşit anakartlarda. Sorun olmuyor tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı