İşlemci iadesi kabul edilmiyor

mamak

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Ryzen bir işlemci almıştım sadece kutusu açıldı ve kullanılmadı 7 gün içinde cayma hakkımi kullanarak iade ettim Teknobiyotik bu cevabi veriyor kutuyu kendileri bantlamis nasıl acabilirdim barkodda okunuyor.

İade talebi ile göndermiş olduğunuz ürün gerekli usul ve esaslara uymamasına istinaden olumsuz değerlendirilmiştir.

Orijinal kutusu / ambalajı bozulmuş, seri ve QR kod okunamaz durumda deforme olmuştur. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiştir.

Olası herhangi bir arıza durumunda firmamız ile iletişime geçerek teknik servis ekibine ulaşabilirsiniz.

Ürün fotoğrafları ekte belirtilmiştir.

Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafı var mı elinizde?
Arkadaşlar Ryzen bir işlemci almıştım sadece kutusu açıldı ve kullanılmadı 7 gün içinde cayma hakkımi kullanarak iade ettim Teknobiyotik bu cevabi veriyor kutuyu kendileri bantlamis nasıl acabilirdim barkodda okunuyor.

İade talebi ile göndermiş olduğunuz ürün gerekli usul ve esaslara uymamasına istinaden olumsuz değerlendirilmiştir.

Orijinal kutusu / ambalajı bozulmuş, seri ve QR kod okunamaz durumda deforme olmuştur. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiştir.

Olası herhangi bir arıza durumunda firmamız ile iletişime geçerek teknik servis ekibine ulaşabilirsiniz.

Ürün fotoğrafları ekte belirtilmiştir.

Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz...

Arkadaşlar her zaman uyarıyor diğer okurlar. Ürünü alırken, iade edecekseniz gönderirken bir videosunu çekin de orada ürüne zarar verip "yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmiştir" diyemesinler.

Umarım video çekmişsindir.

Dosya Ekleri

• image_2021_08_17T13_59_17_207Z.png
    image_2021_08_17T13_59_17_207Z.png
    518,5 KB · Görüntüleme: 92
  • image_2021_08_17T13_59_07_765Z.png
    image_2021_08_17T13_59_07_765Z.png
    129,1 KB · Görüntüleme: 93
  • image_2021_08_17T13_59_34_399Z.png
    image_2021_08_17T13_59_34_399Z.png
    283,2 KB · Görüntüleme: 91

Tekrar iade için yollaman gerekecek ama bu sefer bir not kağıdına ücret iadesi hakkımı talep ediyorum. Aski taktirde hukuksal hakkım olarak tüketici hakem heyetine başvuracağım ve işlemcinin bana geri gönderilmesi halinde işlemciyi hiçbir koşulda teslim almayacağını yaz ve işlemci kutusunun üzerine bantlayıp, baloncuklu poşet ile sarıp kargolayın. Büyük ihtimalle iade sağlanacaktır. Aksi halde dediğim gibi direk zaman kaybetmeden tüketici hakem heyetine başvurunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı