İşlemci için değişim veya para iadesi dendi

Vatan Bilgisayar'ın "AMD ile aranızda halledin" deme olayı yok. Garanti kapsamında bizzat ilgilenmek zorundalar. Para iadesi sizi zarara uğratacaksa ya aynı ürünü verecekler ya da ellerinde yoksa misliyle değişim yapmak zorundalar. Öyle yanar döner tavırlar sergilerlerse THH yanınızda olur.

İşlemcim APU ellerinde R5 5600G yoksa üstünü mü vermek zorundalar?

Satıcının görevi malı servise iletmek. Tamir satıcının görevi değil.

Şu an ne yapmamı önerirsiniz 30 Eylül'de ne yapabilirim?

İşlemcim APU ellerinde R5 5600G yoksa üstünü mü vermek zorundalar?
Sizin bu tip durumlarda 3 hakkınız var: Para iadesi, birebir ürün değişimi, duruma göre misli ile ürün sunulması. Para iadesini seçmek zorunda değilsiniz. Diğer haklarınız bakidir.

İade için zorlarlar ise THH uzun sürer mi ve para gider mi bu süreçte?
THH süreçleri değişkenlik gösterebiliyor. Aşağıya bir konu bırakacağım. İtopya özelinde sürecini tamamlamış bir forum üyesi içtenlikle her şeyi anlatmış. İşinize yarayacaktır.

THH süreçleri değişkenlik gösterebiliyor. Aşağıya bir konu bırakacağım. İtopya özelinde sürecini tamamlamış bir forum üyesi içtenlikle her şeyi anlatmış. İşinize yarayacaktır.

30 Eylül de ne yapmam lazım doluyormuş 20 gün.

Bu arada sizide uğraştırdım kusura bakmayın.

30 Eylül de ne yapmam lazım doluyormuş o gün 20 gün.

Bu arada sizi de uğraştırdım kusura bakmayın.
Ne demek.

Ben bu süre işini biraz manasız buldum. Ama birkaç gün kalmış. Firmayla olan iletişimlerinizi de belgelemeyi unutmayın. Sürecin sonunda size mantıksız bir yol sunalarsa THH için adım atarsınız.

Ne demek.

Ben bu süre işini biraz manasız buldum. Ama birkaç gün kalmış. Firmayla olan iletişimlerinizi de belgelemeyi unutmayın. Sürecin sonunda size mantıksız bir yol sunalarsa THH için adım atarsınız.

Cahilim hocam nasıl belgelemek?

Ayrıca vatan da aynı işlemci 700 TL fark ile halen satışta.

Cahilim hocam nasıl belgelemek?
Siz Vatan Bilgisayar'la mail üzerinden konuşma yaptıysanız bunları silmeyin. Telefon üzerinden konuşmalar yapacaksanız kayıt alın. Maksat elinizde sürecinizin nasıl işletildiğine dair done oluşturmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı