İşlemci mi ? Ekran kartı mı ?

denix_07

Hectopat
Yer
Alanya, Antalya
Daha fazla  
Merhabalar,

Bilirsizin ki, Watch Dogs'un çıkmasına çok az kaldı.FX 4100 işlemci ve ASUS HD 7850 Drect CU II ekran kartım var. Graphics Cards - HD7850-DC2-2GD5
Watch Dogs'un full ayarda kasacağı kesin gibi.Şimdi,işlemciyi mi değiştirsem,ekran kartını mı değiştirsem ?

*FX-8350 Full ayarda oynatır mı ?
*Sadece ekran kartını değiştirsem bile oyunu full ayarda açar mı ?
Okullar kapanınca mutlaka ikisinden birini değiştireceğim.

Ekran kartını değiştirsen bu sefer işlemci biraz zayıf kalacak. İşlemciyi FX8350 alsan katkısı çok küçük olur.

En iyisi işlemciyi FX6300 yap. Ekran kartını GTX760 yada R9 270X al.

Nvidia ekran kartı alırsan daha iyi olur çünkü yeni bir Nvidia ekran kartı aldığında watchdogs hediye.Eğer bedava istiyorsan en düşük 660 ti boost alırsın sonra da 760 geliyor bedava alman için.

8320 işlemci al ekran kartını sonra upgrade edersin. 8320 kötü bi işlemci değil. Yeni ekran kartlarında darboğaz yapacağını sanmıyorum.

8320 işlemci al ekran kartını sonra upgrade edersin. 8320 kötü bi işlemci değil. Yeni ekran kartlarında darboğaz yapacağını sanmıyorum.
Dahili işlemciyi satarak 8320 aldım diyelim.Overclock yapmayı bilmiyorum.TurboBoost diye bir şey varmış.TurboBoost hakkında bilgi verirmisiniz ? önümüzde ki yıllara göre GHz'ı yetersiz kalır diye düşünüyorum.Yoksa 8350 alırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı