İşlemci oyun sırasında 95 derece

Shadowslayer

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba. Bu günlerde işlemcim Valorant'ta 95 derece ve üstü çalışıyor. Macun yeniledim, fanın mandalları tam oturttum, fakat boşta bile en az 60-65 derecelerde. Yeni fan mı almam lazım? RAM yükseltikten sonra böyle olmaya başladı ve Valorant'ta düşük FPS alıyordum RAM'ı 8 GB yaptıktan sonra FPS aynı devam etti hiç değişiklik olmadı. Ve CPU 95-100 derece çalıştığı için olduğunu düşünüyorum işlemciye zarar gelmesinden korkuyorum ne yapabilirim?

Merhaba. Bu günlerde işlemcim Valorant'ta 95 derece ve üstü çalışıyor. Macun yeniledim, fanın mandalları tam oturttum, fakat boşta bile en az 60-65 derecelerde. Yeni fan mı almam lazım? RAM yükseltikten sonra böyle olmaya başladı ve Valorant'ta düşük FPS alıyordum RAM'ı 8 GB yaptıktan sonra FPS aynı devam etti hiç değişiklik olmadı. Ve CPU 95-100 derece çalıştığı için olduğunu düşünüyorum işlemciye zarar gelmesinden korkuyorum ne yapabilirim?

İşlemciniz nedir hocam.

İşlemciniz nedir ve kullandığınız soğutucu ve macun nelerdir?
Bir de hava sıcaklığı etkisi var ama gene de fazla sistem eski değil değil mi?

İşlemciniz nedir ve kullandığınız soğutucu ve macun nelerdir?
Bir de hava sıcaklığı etkisi var ama gene de fazla sistem eski değil değil mi?

Hocam sistem biraz kötü.
  • İşlemci: Intel Core Quad 9400 4 Core.
  • 64 Bit Win 8.1 Pro.
  • GPU: AMD Radeon HD 5400 series 2 GB.
  • RAM 8 GB DDR3.
  • İşlemci fanı Intel kendi fanı.
İşlemciyi nisan ayında aldım yani eski değil. Bu şekilde hocam.

İşlemciniz nedir hocam.

Intel Core Quad 9400.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sistem biraz kötü.

İşlemci: Intel Core Quad 9400 4 Core.

64 Bit Win 8.1 Pro.

GPU: AMD Radeon HD 5400 series 2 GB.

RAM 8 GB DDR3.

İşlemci fanı Intel kendi fanı.

Macun ise işlemcide geldi.

İşlemciyi nisan ayında aldım yani eski değil.

Bu şekilde hocam.

Intel Core Quad 9400.

Normal hocam bu değerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı