İşlemci pini yamuldu ama sistem açılıyor

Hocam çok dikkatli olun,işlemci her an bozulabilir (ellemessen bozulmaz)
Şaka mı yapmıştınız.
Eki Görüntüle 972789
Meraklı olan arkadaşlar için ekleyeyim.
Hocam kaç dakika yapmalıyım.
Eki Görüntüle 972789
Meraklı olan arkadaşlar için ekleyeyim.
Hocam kaç dakika yapmalıyım.
Neyi değiştirir ki kaç tanesinin yamulduğu? Düzeltildikten sonra sistem çalışıyor ise sistem kararlılık testi yapılır, daha fazlasına gerek yok şu an.
Kaç dakika yapmalıyım.

Prime95'i indirip başlatacaksınız. Youtube'da vardır nasıl kullanıldığı. Oradan bakabilirsiniz. Çok karışık bir şey değil.
Hocam bir de takarken işlemciyi tekrar yerine biraz ses filan çıktı ama sorun olur mu? Ben bilgisayarcıya yaptırdım orada sadece açıp kapattık. Başka bir şehirdeyim sadece kasa yanımdaydı yarın döneceğim tekrar aynı bilgisayarcıya da gidemem. Yoksa bilgisayarın açılması yeterli midir? Yani iyi bir şey midir?

Hocam bir de takarken işlemciyi tekrar yerine biraz ses filan çıktı ama sorun olur mu? Ben bilgisayarcıya yaptırdım orada sadece açıp kapattık. Başka bir şehirdeyim sadece kasa yanımdaydı yarın döneceğim tekrar aynı bilgisayarcıya da gidemem. Yoksa bilgisayarın açılması yeterli midir? Yani iyi bir şey midir?
Sesten bir şey diyemem. Şöyle olmuştur böyle olmuştur diye. Bilgisayarın açılması iyi bir şey. Önemli bir pin olsa hata verirdi. Dediğim gibi belki güç pinlerinden biri düzelmemiştir vs. Tam olarak hiçbir şey olmaz sorun yok diyemem. Stress testi yapın orada çıkmazsa işlemciyi kullanırken sorun kendini belli eder zaten varsa.

Sesten bir şey diyemem. Şöyle olmuştur böyle olmuştur diye. Bilgisayarın açılması iyi bir şey. Önemli bir pin olsa hata verirdi. Dediğim gibi belki güç pinlerinden biri düzelmemiştir vs. Tam olarak hiçbir şey olmaz sorun yok diyemem. Stress testi yapın orada çıkmazsa işlemciyi kullanırken sorun kendini belli eder zaten varsa.
Tamamdır hocam öyle yapayım ilginiz için çok teşekkür ederim. Pinler hala yamuk olsa işlemci yerine oturmazdı değil mi?

Geri
Yukarı