Çözüldü İşlemci soğutucusunun tırnağı kırıldı

• Konuyu başlatan Ynka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ynka

Hectopat
Merhaba bugün kasayı temizlerken yanlışlıkla kule tipi soğutucuyu tutan o parçanın tırnaklarından bir tanesini kırdım ve o kırdığım yeri kelepçeyle tutturdum diğer 3 tırnakda hiçbir şey yok taktım onları 1 tanesinde kelepçe olması sorun olur mu kelepçe erirmi sıcaktan. Bu arada sanırım sıcaklık değerleride gayet normal yani temas ediyor.

1643048643650.png

Benim kırılan 1 tane ayağın Full seti satılıyor kargo dahil 53 TL şu an onu karşılayacak durumda değilim olsam da vereceğimi sanmıyorum 1 tane tırnak için 53 TL çok fazla beni uzun süre idare etmesi gerekiyor kelepçe.
Resim atabilirsen tamir için belki bir parlak fikir bulabiliriz dostum. Sıcaklıklar normal görünüyor ama yük altında bakarsan daha iyi olur 👍

1643049334081.png

Yük altındaki değerler.

Ustam,

Öncelikle geçmiş olsun. İçiniz rahat olsun zira kelepçeler ziyadesiyle dayanıklı ve zor çevresel şartlarda da güzel sonuçlar vermektedir. Jandarma ve asker bu kelepçeleri kullanmaktadır.

Demem o ki; kasa içinde ne erir, ne kopar, ne yamulur, ne gevşer.

İçinize siniyorsa böyle kullanmaya devam edebilirsiniz. Hiç bir zararı yok.

Saygılarımla. 🌹🙌🏼

@Ynka

Ustam,

Öncelikle geçmiş olsun. İçiniz rahat olsun zira kelepçeler ziyadesiyle dayanıklı ve zor çevresel şartlarda da güzel sonuçlar vermektedir. Jandarma ve asker bu kelepçeleri kullanmaktadır.

Demem o ki; kasa içinde ne erir, ne kopar, ne yamulur, ne gevşer.

İçinize siniyorsa böyle kullanmaya devam edebilirsiniz. Hiçbir zararı yok.

Saygılarımla. 🌹🙌🏼

@Ynka

Çok teşekkürler.

Benim kırılan 1 tane ayağın Full seti satılıyor kargo dahil 53 TL şu an onu karşılayacak durumda değilim olsam da vereceğimi sanmıyorum 1 tane tırnak için 53 TL çok fazla beni uzun süre idare etmesi gerekiyor kelepçe.

Eki Görüntüle 1281140

Yük altındaki değerler.
Değerler gayet normal hocam. Endişeleneceğiniz hiç bir şey yok. Geçmiş olsun!

Geri
Yukarı