İşlemci üzerinden kopan direnç

tahapatron65

Picopat
Daha fazla  
Lenovo G510 Intel i5-4200M kullanıyorum. Temizlik için fanı ve bakır bloğu çıkarırken işlemci üzerindeki dirençlerden 4 tanesi koptu ve bilgisayar sorunsuz bir şekilde çalışıyor. İşlemci 2.5 GHz iken 3GHz'ye çıktı gözlemlediğim tek fark bu. Uzun süreli kullanımda ne gibi sorunlar ortaya çıkar?
ben de 2.el işlemci aldım bendekinde 1 tanesi kopuk sendeki sorun falan çıkardı mı yoksa normal çalışıyor mu? Performansta düşüş falan oldu mu?

ben de 2.el işlemci aldım bendekinde 1 tanesi kopuk sendeki sorun falan çıkardı mı yoksa normal çalışıyor mu? Performansta düşüş falan oldu mu?
Ben olsam iade ederdim uygun fiyatlı başkasını bulurdum ne olacağı belli olmaz güvenli, tamamen sorunsuz bir işlemci alın diğerlerinden daha düşük fiyat vermiş olabilir ama güvenemeyeceğin bir işlemci almamalısın

Ben olsam iade ederdim uygun fiyatlı başkasını bulurdum ne olacağı belli olmaz güvenli, tamamen sorunsuz bir işlemci alın diğerlerinden daha düşük fiyat vermiş olabilir ama güvenemeyeceğin bir işlemci almamalısın
Aslında daha denemedim, internet ten yeni sipariş verdim .
ve fiyat olarak diğerleriyle arasında dünya kadar fark var.
i7 870 250tl .

Yeni konular

Geri
Yukarı