Çözüldü İşlemci ve Iris Xe sürücüsü için OEM silinmesi şartı var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, sürücüler güncel mi diye bakarken Intel'in driver asistant uygulamasına bir güncelleme geldi, hem Iris Xe hem de işlemci için ama OEM silme şartı var. Peki OEM silmeye değer mi ya da OEM tam olarak nedir? PC daha yeni çünkü. Değer mi? Driver açıklamasında performans olarak artış olacağı kesin yazıyordu.

Çözüm
Bilgisayar ureticisinin kurmus oldugu surucuyu silip kendi surucusunu kuracak Intel, onu soylemek istiyor. Gecis yapabilirsiniz sorun yok.
İntel için bu uyarı geliyor. Devam edebilirsiniz hocam.

Arkadaşlar selam, sürücüler güncel mi diye bakarken Intel'in driver asistant uygulamasına bir güncelleme geldi, hem Iris Xe hem de işlemci için ama OEM silme şartı var. Peki OEM silmeye değer mi ya da OEM tam olarak nedir? PC daha yeni çünkü. Değer mi? Driver açıklamasında performans olarak artış olacağı kesin yazıyordu.
Cihaz yapımcısının kurduğu ve Windows Update'in update ettiği sürücü. Nuh çağından kalma driverlar sunuyorlar ve evet performans artacaktır muhtemelen çünkü Microsoft driverıyla Vulkan destekli oyunlarda (özellikle playstation 2 emülatörüm) boyuna sorun yaşıyorum ve fpsim hep 20 daha düşük çıkıyor Starcraft2'de

Bilgisayar ureticisinin kurmus oldugu surucuyu silip kendi surucusunu kuracak Intel, onu soylemek istiyor. Gecis yapabilirsiniz sorun yok.

Sağ olasın hocam şimdi indiriyorum.

Ben ıris Xe kullanıcısı olarak umursamadan güncelledim sorun yok.

Şimdi indirme yapacağım işe yarar diye tahmin ediyorum siz hangi işlemci ile iris kullanıyorsunuz ya da perf da artış oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı