İşlemci ve SSD fiyatları artar mı?

Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: PHANTEKS White Eclipse P400A
Güç kaynağı: FSP 600W 80+ Psu
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ekran kartı: Sapphire Nitro+ 6600XT
Anakart: Gigabyte b450 SH2
Ram: Corsair Vengeance 2x8 3000mhz
SSD: Kingston Kc3000 1TB
Merhaba. Dolar bir haftadır hızla yükseliyor. Almayı planladığım ürünler var ancak ay sonuna atmayı düşünüyordum. Dolar bunlara hemen etki eder mi? Acele edip alınır mı sizce?
Almayı planladığım ürünler bunlar.
1 TB M.2 SSD.
R5 5600 işlemci.
Xbox 9. nesil Controller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artar mı değil zaten hep artıyor hocam. Epey üzerinden kaydolup ürünleri takip edin bakın fiyatlara neler oluyor.

Gaming gecesi indirimleri ile yakalamayı denerim diyordum hemen almak daha mı mantıklı olur sence?

Controller mi önce alsam işlemci mi acaba Controller indirime hiç girmiyor sanırım Gaming gecesinde falan ikisini birden almaya bütçem yok az önce kart aldım zaten 😆

Controller mi önce alsam işlemci mi acaba Controller indirime hiç girmiyor sanırım Gaming gecesinde falan ikisini birden almaya bütçem yok az önce kart aldım zaten 😆
Önceliğiniz hangisiyse onu alın. Alırken de gaming gecelerini bekleyin ve bir an önce alın bence.

Dostum sana lg

LG 27 27GN880-B monitör ile ilgili bişey sorucam. Aynı sorunu yaşamışsın galiba bi anda elektrik gelmez oldu. Sorunu nasıl çözdünüz o zaman.​

@Altay yıldırım bana bi dönüş yapar mısın dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı