Çözüldü İşlemcinin çekirdeği 1'de takılı kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

efeern

Decapat
Daha fazla  
Bilgasayarımın işlemcisinin çekirdeği bir anda 1'e düştü artiramiyorum da. Hiçbir oyunu oynayamıyorum, Google bile donuyor. Neden böyle oldu, yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Bi' arkadaşın sana şaka yapmak istemiştir. msconfig yaz arama menüsüne, oradan ön yükleme sekmesine gir ve gelişmiş seçenekler tuşuna bas. Oradaki işlemci sayısı bölümündeki tiki kaldır veya girebildiğin en yüksek sayıyı gir ve bilgisayarı yeniden başlat.
Bi' arkadaşın sana şaka yapmak istemiştir. msconfig yaz arama menüsüne, oradan ön yükleme sekmesine gir ve gelişmiş seçenekler tuşuna bas. Oradaki işlemci sayısı bölümündeki tiki kaldır veya girebildiğin en yüksek sayıyı gir ve bilgisayarı yeniden başlat.

Çözüm
Bilgasayarımın işlemcisinin çekirdeği bir anda 1'e düştü artiramiyorum da. Hiçbir oyunu oynayamıyorum, Google bile donuyor. Neden böyle oldu, yardımcı olabilir misiniz?

BIOS sıfırlayın. Olmazsa, MSConfig'ten, önyükleme bölümünden, gelişmiş seçeneklere tıklayın. Gelen pencereden işlemci'nin tikini kaldırın.

Bi' arkadaşın sana şaka yapmak istemiştir. MSConfig yaz arama menüsüne, oradan ön yükleme sekmesine gir ve gelişmiş seçenekler tuşuna bas. Oradaki işlemci sayısı bölümündeki tiki kaldır veya girebildiğin en yüksek sayıyı gir ve yeniden başlat.

Çok sağ ol hocam vallaha çok mağdurdum oysaki çok kolaymış :)

BIOS sıfırlayın. Olmazsa, MSConfig'ten, önyükleme bölümünden, gelişmiş seçeneklere tıklayın. Gelen pencereden işlemci'nin tikini kaldırın.

Çok sağ ol hocam eksik olmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı