İşlemcinizin ve ekran kartınızın modeli nedir?

lenovo.PNG

Gayet memnunum ısınma yok.

Aynı şekilde geçen Ağustos ayında şansa bala 1250 TL'ye i7-8700 denk getirdik, ekran kartında da daha GTX 1060 6GB'la beraberim. Piyasa ne zaman düzelecek anlayamadım gitti, benim gözümde de şu an en azından RTX 3060 gibi bir kart var hiç olmadı sinirlenip sistemi komple satabilirsem hazır sistemlere de bakabilirim belki ama bir yandan da ikinci elden de iyice soğumuş durumdayım. Bilemedim, aslında çok aciliyetim yok bu kart için şu an ama bir kart için de 10K para bayılmak biraz insanın zoruna gidiyor..
Bazı paraları vermek insanı cidden geri tutuyor. Yalan yok. Son 1 yıldaki alım gücü değişimi de önceliklerimi sınırladı tabii. Aslında amacım DDR5 ile yeni anakartların oturmasını bekleyene kadar sistemin tüm imkanlarından faydalanmak. Yoksa RTX 2060'ın bir piyasası varken satıp farklı bir ürüne de geçebilirim ama yoruldum galiba.

İşlemcim: AMD Athlon II 2X 250.
Ekran kartım: NVIDIA 9500 GT yanında 7200GS kullanıyordum fakat bugün sabah 7200GS'nin içindeki kendi yazdığım BIOS imajı bozulmuş ve ekran kartına getirdiğim CrossFire desteği için kullandığım aparat yanmış ve 7200GS'nin VRAM'dir Chipseti'dir hepsi yanmıştı. Ondan dolayı evdeki diğer CrossFire aparatını takarak yoluma 2 tane 9500GT ile devam edeceğim.
Güncelleme: 7200GS yerine taktığım 9500GT'nin içindeki vram'ler sıkıntılı☹️

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı