İşlerinize zaman yetiştirebiliyor musunuz?

m1cope

Kilopat
Okumak istediğim kitaplar, edinmek istediğim beceriler, uğraşmak istediğim hobiler ve yapmak istediğim spor... Bir günün 24 saati bana ayrılmış durumda şu an. Ne okul var ne de çalışıyorum ama bu kadar şeye zaman yetiremiyorum. Sizde de böyle bir durum var mı? Özellikle beceri ve hobiler kısmında yeni bir şeye sıfırdan başlamak çok zorluyor. Nereden başlarım bilmediğim için erteleme durumu var sürekli.

Okumak istediğim kitaplar, edinmek istediğim beceriler, uğraşmak istediğim hobiler ve yapmak istediğim spor... Bir günün 24 saati bana ayrılmış durumda şu an. Ne okul var ne de çalışıyorum ama bu kadar şeye zaman yetiremiyorum. Sizde de böyle bir durum var mı? Özellikle beceri ve hobiler kısmında yeni bir şeye sıfırdan başlamak çok zorluyor. Nereden başlarım bilmediğim için erteleme durumu var sürekli.
Boşver kardeşim bende aynıyım sen pcyi aç lol oyna birdaha mı gelecez dünyaya.

Hocam aynı anda çok fazla şey yapmak isteyip hiçbir şey yapamıyorsunuz, yapıcağınız işlere belli bir takvim ayarlasanız daha efektif olur diye düşünüyorum.

Beceri ila hobi dahil olmak üzere her ne kadar rutin gelse de planlı şekilde vakit ayırabiliyorum. Üstelik senelerdir Yazılım Mühendisi olarak çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı