İşletim sistemi nasıl dağıtılır?

HaveNotName

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ışletim sistemi yapmak ıstiyordum. Yaptim da ama nasil dağıtacağımı ve satacağımı bilmiyorum. Bir soyleseniz teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasil satamam? Peki tanilmiyacak hâle getirsem? Ama kim tanıyacak ki web sitesi kursam?
Satarsın ama kimse binlerce ücretsiz linux dağıtımı varken senin ücretli olanını almaz eğer tanıtacaksan linux topluluklarında falan benim dağıtımım var diye gezinin illaha ki birinin dikkatini çekecektir ve mümkünse dağıtımınızı bana verebilir misiniz?
Yani iso dosyasını.

Satarsın ama kimse binlerce ücretsiz linux dağıtımı varken senin ücretli olanını almaz eğer tanıtacaksan linux topluluklarında falan benim dağıtımım var diye gezinin illaha ki birinin dikkatini çekecektir ve mümkünse dağıtımınızı bana verebilir misiniz?
Yani iso dosyasını.
Bende Zaten Ücretsiz Vereceğim Ilk Başta Sonra Belki 1-1,50tl Yapabilirim fiyatını Yoksa Ücretsiz Alirlarsa Sistem Eklentileri Olacak Onlari Alabilirler

Bide Tabiki Verebilirim Hiç Sıkıntı Değil Ama Sadece 1-2 Şey Kaldi Tam Olarak Bitmesine Ozaman Verebilirim.

Bende Zaten Ücretsiz Vereceğim Ilk Başta Sonra Belki 1-1,50tl Yapabilirim fiyatını Yoksa Ücretsiz Alirlarsa Sistem Eklentileri Olacak Onlari Alabilirler

Bide Tabiki Verebilirim Hiç Sıkıntı Değil Ama Sadece 1-2 Şey Kaldi Tam Olarak Bitmesine o zaman Verebilirim.
Verirseniz öneri yapmada daha yardımcı olabilirim.

Bir Linux dağıtımını öylece satmak çok zor, eğer kendiniz dağıtıma önemli şeyler eklediyseniz bir ek plan olarak satabilirsiniz belki. Aynı Zorin OS gibi.
Onun dışında Linux dağıtımları ile ilgili forumlarda hazırladığınız sistemi paylaşıp insanlardan deneyip eksikliklerini geri dönüş olarak paylaşmalarını isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı