İşletim sistemi nasıl silinir?

novamour

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, format atarken bilgisayarım sorun çıkarıyor ben de işletim sistemini komple silip baştan kurmak istiyorum. 2 adet işletim sistemi yok, 1 adet var, onu nasıl silerim veya silebilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
UEFI ile Windows kurulum aşamasında zaten diski seçip sil diyeceksiniz. Kurulumun Windows'un kurulacağı diski seçme aşamasında çıkacak karşınıza, orda biçimlendir dersiniz diski.

UEFI ile Windows kurulum aşamasında zaten diski seçip sil diyeceksiniz. Kurulumun Windows'un kurulacağı diski seçme aşamasında çıkacak karşınıza, orda biçimlendir dersiniz diski.
hocam sorun da tam orda o disk bölümü gelmiyor boot menüden kaydedip çıktıktan sonra windows logosu geliyor ve kendini belli aralıklarla yeniden başlatıp aynı logoya geliyor sizce orada beklemelimiyim bi süre bekledim baktım olmuyo reset tuşuna basıp flaşı çıkardım
Format sırasında disk seçme bölümünde bir diski seç, "sil" de. Daha sonrasında "yeni" de ki disk tekrardan format atmaya uygun ayarlansın.

Hocam sorun da tam orada o disk bölümü gelmiyor Boot menüden kaydedip çıktıktan sonra Windows logosu geliyor ve kendini belli aralıklarla yeniden başlatıp aynı logoya geliyor sizce orada beklemeli miyim bir süre bekledim baktım olmuyor reset tuşuna basıp flaşı çıkardım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı