Windows 7 vs 10 LTSC

Ben 8.1 Single Language kullanıyorum ve benim kullandığımda hafif diye biliyorum ve gerçekten iyi.
Bende kullandım. HDD ile mükemmel. İmza kısmımda gördüğünüz sistemle Win10 Home Single Language Uefi sanırım yoksa bu kadar hızlı açılıp kapanmaz. En az 90 ya da 100mb okuma yazma hızı hdd ile öneririm. Ama win 8.1 single language ile neredeyse her hdd hızlı çalışır.
8.1 Single Language eğer onu istemezseniz Windows 7'ye geçebilirsiniz ama bu konudaki şeyleri yaparak.
Ve iyi bir anti virüs de kullanmanız gerekiyor ve indireceğiniz şeylere dikkat etmeniz gerekiyor.
Windows 7'ye olan desteğin kesildiği kötü oldu. Efsane bir sürümdü. Kaliteli bir Antivirüs ile kullanılabilir bence. Ha bu arada win7 de güncelleştirmeleri kapatıp kullanın. Yoksa kendi kafasına göre bir şeyler güncelliyor.

Windows 7'ye olan desteğin kesildiği kötü oldu. Efsane bir sürümdü. Kaliteli bir Antivirüs ile kullanılabilir bence. Ha bu arada Windows 7 de güncelleştirmeleri kapatıp kullanın. Yoksa kendi kafasına göre bir şeyler güncelliyor.

Aynen ama desteği kesilmeseydi çoğu kişi Windows 10'a geçmezdi mesela ben desteği kesildiğinden 4 ay sonra geçtim.
Bence önce 8.1 Single Language deneyin eğer beğenmezseniz buradaki şeylere dikkat ederek 7'ye geçersiniz.

1615193383932.png

8.1 64 Bit linkini attım.

Son düzenleme:
Sisteminiz zayıfsa bence Anti-Virüs ile Windows 7'yi ağırlaştırmaktansa Anti-Virüssüz Windows 8.1 SL kullanılabilir.

Arkadaş günlük kullanım için olduğunu ve kod yazacağını söylemiş Kali Linux'un hem güncelleme desteği yok bu yüzden ortaya çıkabilecek virüslere dayanıksız ayrıca günlük kullanıma uygun değil her Linux dağıtımında kod yazılabilir Kali sadece uzman kişiler için kolaylık sağlıyor.

Ben zaten Kali Linux'un günlük kullanım için uygun olduğunu söylemedim. Konuyu çarpıtmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı