İşletim Sistemi Önerisi

cem kadir

Hectopat
Daha fazla  
Vatan'dan yeni bir pc topladım ama adamlar Windows'u ayrıca satın almamı söylüyor. Windows 10 ve sadece windows 8 var. 10 540 lira, 8 ise 300. Ne yapmam lazım? Ben bir yandan windows 7'yi istiyorum ama bilgisayar tamircilerine güvenemiyorum. Gerçek parçaları çalmalarından korkuyorum. Kendim windows 7 ultimate'yi yükleyebilir miyim? Ne yapmalıyım? Siz kendiniz benım yerimde olsanız ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerinizde olsam 8'i yüklerdim. Asla Windows 10'u yüklemem ben açıkcası, fakat bu benim kişisel fikrim. İnternetten Windows 7 Ultimate keyi alırsınız, eğer çok iyi bir PC topladıysanız, alırsınız bir USB, UEFI olarak kurarsınız Windows'u. Technopat YouTube kanalında ayrıntılı nasıl yüklenileceğine ait videolar var.

Kinguin'den çok ucuza Windows lisansı alabilirsin. Ya da DreamSpark'tan ücretsiz Win 8.1 lisansı alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı