İşletme oyunu önerisi

houl

Hectopat
Yer
Eskişehir/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Grafik Tasarımcı
Merhabalar. Başlıktan anlayabileceğiniz gibi oyun tavsiyesi için buradayım. Tycoon denebilir sanırım aradığım oyun türüne. Son zamanlarda popüler olan 'Inernet Cafe Simulator' istediğim oyun tarzına örnek verilebilir. Tabii bu kadar iğrenç optimizasyon, kötü fizik motoru ve animasyonlar ve buglar dışında. Dükkan falan işletmek istiyorum. FPS bakış açısı tercihim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Başlıktan anlayabileceğiniz gibi oyun tavsiyesi için buradayım. Tycoon denebilir sanırım aradığım oyun türüne. Son zamanlarda popüler olan 'Inernet Cafe Simulator' istediğim oyun tarzına örnek verilebilir. Tabii bu kadar iğrenç optimizasyon, kötü fizik motoru ve animasyonlar ve buglar dışında. Dükkan falan işletmek istiyorum. FPS bakış açısı tercihim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Zamanında saatlerce oynadığım oyun pc building simulator kesinlikle tavsiyemdir.Oyunda bilgisayar tamircisiyiz ve birçok iş alıyoruz.Bunun dışında bilgisayar toplama gibi şeyler de yapabiliyoruz.

Game Dev Tycoon olabilir
Game MAD Tycoon, Basement. Another Brick İn The Mall, Car Mechanic Simulator.
Edit: FPS bakış açısı dediğinizi biliyorum ama aklıma gelmedi fazla.
Game Dev Tycoon denedim ama sarmadı, Car Mechanic Simulator oynuyorum. Mad Tycoon, Basement ve Another Brick In The Mall adlı oyunlara bakacağım öneriniz için teşekkürler.
Zamanında saatlerce oynadığım oyun pc building simulator kesinlikle tavsiyemdir.Oyunda bilgisayar tamircisiyiz ve birçok iş alıyoruz.Bunun dışında bilgisayar toplama gibi şeyler de yapabiliyoruz.
Konsept fena değil gibi duruyor, bakacağım teşekkür ederim. Başka aklınız gelirse bu tarz da yazabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı