İsmailağa Cemaati müridinin 6 yaşındaki kızla evlenip cinsel istismarda bulunduğu tespit edildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu nasıl bir kumpastır akıl alacak iş değil çıkan bir sapığın eğer ki öyle ise tüm cemaati karalamak hangi akla hizmettir. Sapığın cemaati, laiki olmaz sapık sapıktır.
Laik adam 6 yaşında kızla evlenip bunu iyi bir şeymiş gibi paylaşmıyor. Bu olay basit bir sapıklık olayı değil. Yani kız sokakta oyun oynuyordu adam da gelip istismar (tecavüz) etti değil ki. Bu kız evlenirken yüzlerce insan buna şahit oldu kimse de sesini çıkartıp "yahu ne yapıyorsunuz" diyemedi.

Adamı savunmadan açıklama yapsınlar.
Yapamazlar çünkü cemaatin başındaki adama tanrıya tapar gibi taparlar. O ne dese tamam derler. Cemaat lideri 10 tane kızını bana getir hepsiyle evleneceğim dese sorgulamadan getirirler. Bu yüzden cemaat ve türevi yerler çok tehlikelidir.

Bir açıklama videosu yapmışlar, gözlemlediğim kadarıyla videoda konuşan 2 kız kardeş, nefes nefese, korku içinde açıklama yapıyor. Video çekilmeden önce gözlerinin korkutulduğu bariz belli. Bir çocuğun gelinlik ile gerçek bir gelinmiş gibi detaylı fotoğraf çektirmesini doğru bulmuyorum. Tamam çocuktur, bir gelin görüp heves etmiş olabilir. Ona benzer bir kıyafet alırsın çocuğun hevesi gitmiş olur. Ama bu kadar detaya ne gerek var? Bir de utanmadan gerçek bir gelinmiş gibi pozlar verilip öyle çektirmişler. Bu tür oluşumların artık kökü kazınma zamanı geldi.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir açıklama videosu yapmışlar, gözlemlediğim kadarıyla videoda konuşan 2 kız kardeş, nefes nefese, korku içinde açıklama yapıyor. Video çekilmeden önce gözlerinin korkutulduğu bariz belli. Bir çocuğun gelinlik ile gerçek bir gelinmiş gibi detaylı fotoğraf çektirmesini doğru bulmuyorum. Tamam çocuktur, bir gelin görüp heves etmiş olabilir. Ona benzer bir kıyafet alırsın çocuğun hevesi gitmiş olur. Ama bu kadar detaya ne gerek var? Bir de utanmadan gerçek bir gelinmiş gibi pozlar verilip öyle çektirmişler. Bu tür oluşumların artık kökü kazınma zamanı geldi.
Bence yalan. Öyle bir durum yoksa sağlık raporu alıp halka çocuğun bakireliğini ispat etmeleri gerek. Millet ne dersen yutuyor zaten. Ama istismar haberleri yürüdü gitti çoktan. Bana da pek mantıklı gelmiyor iki yetişkin kızları varken çocuğu evlendirmeleri ama kanıtlar istismar yönünde.

Bunların sosyal medya hesaplarında sosyal hizmet çocuklara yardım adı altında paylaştığı kız ve erkek çocukların resimleri falan vardı ihtiyaç sahipleri gibisinden baktımda kaybolmuş hepsi.

Benim anlamadığım burada sapıklığı savunan veya iyi yaptı diyen mi var veya sapıklığı tez edinen bir din mi varda benim dinime saldırılıyor burada herkes dursun eline ve de diline sahip olsun haddini bilsin Müslüman uyanık olsun gün doğmadan neler doğar sabırla beklesin ardını heleki bir fasıkın günahkarın taşıdığı habere de hemen balıklama dalmasın buradaki amaca yönelsin, ziraki bu sapıklık aleni yapılmış ve de herkesin önünde şimdi sormak gerek şimdiye değin neden susuldu diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim anlamadığım burada sapıklığı savunan veya iyi yaptı diyen mi var veya sapıklığı tez edinen bir din mi var da benim dinime saldırılıyor? Burada herkes dursun eline ve de diline sahip olsun haddini bilsin.
İslam dinine göre kız çocukların evlilik yaşı buluğ çağı hocam. Yani 6 yaşında değil de 10-12 yaşında evlendiriliyor İslam'a göre. Bilemedin 14 yaşında. Sizce sorun kızın 6 yaşında olması mı? 10-12 olsa normal mi olacaktı? 14 olsa normal mi olacaktı?

İslam dinine göre kız çocukların evlilik yaşı buluğ çağı hocam. Yani 6 yaşında değil de 10-12 yaşında evlendiriliyor İslam'a göre. Bilemedin 14 yaşında. Sizce sorun kızın 6 yaşında olması mı? 10-12 olsa normal mi olacaktı? 14 olsa normal mi olacaktı?

Dostum senin sapıklık gibi bir derdin yok zira o sapıklığın üzerinden bu dine saldırmak, soruyu soracaksan bu din niye böyle diye başlık aç ve cevaplarınıda orada al, zira din bu konuda kafirun suresinde cevap veriyor senin dinin sana benim dinim de bana kalsın. Saldırmanın alemi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de mürit yani. Senin cemiyetine tüküreyim. İğrenç ya. Tiksinç mahlukatlar.

Türkiye'de hiçbir şekilde cemiyet ve tarikat kalmamalı. İyi varsa bile kötü çoğunlukta ve dini de kendi çıkarlarına göre uyguluyorlar.

@Nurettin bey Kimsenin dine saldırdığı yok. Kitabını okumadığınız, bilmediğiniz bir dine inanıyorsunuz, sonra bu tür şeyler görünce şaşırıyorsunuz. İslam dinini istismar eden asıl kişiler bu gibi oluşumlardır. Gidin tepkinizi bu oluşumlara gösterin.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı