İsmi bilinmeyen yarış oyunları

Huares

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mechanical Engineer
Evet arkadaşlar adını hatırlayamadığım ancak tekrar oynamayı çok istediğim iki oyun var. Netten bayağı araştırdım ama bulamadım.

1) 2000-2004 yani bundan bir 10-15 sene öncesinin oyunu :) Oyunda hatırladığım iki üç şey var. Oyunda arabalarda içten sürüş(açısı) özelliği vardı. Çocukken oynadığımdan dolayı arayüzünü filan hatırlamıyorum. Çok çeşitli araba modelleri filan yoktu sanırım ancak bir jeep ve peugeot tarzı bir arabanın olduğunu net hatırlıyorum. Karlı bir haritasının olduğunu net hatırlıyorum. Bir de yolun kenarında inekler filan vardı bilinçaltımda kalmış uzaylılar gelip ufoyla inekleri alıp götürüyorlardı :D böyle ilginç sahne vardı oyunda. Yani sahne derken oyunu oynarken siz yan taraftaki çayırlıkta oluyordu bu olay. Bir de bir yol vardı tünelden filan geçişli ayrıca dağa tırmanıyordu yol eteklerinden. Dağın en tepesine çıkmaya calıstıgımı da hatırlıyorum :) Umudum çok az ama inşallah oynayan arkadaşlarla karşılaşırım.

2) Bu daha basit. City Car Driving oyununun çok benzeriydi bundan bir kaç yıl önce 2012-2013-2014 gibi oynadım. Otoban tarzı mapler vardı(şehir-dışı). İçten sürüşlüydü arabalar trafik yoğunluğunu filan ayarlıyordun. Oyunda görev hikaye vb yoktu sadece arabanı seçip istediğin mape girip oynuyordun. Map ve Araç eklemek çok basitti. Sitesinden girip indiriyordum direk ilgili klasöre atıyordum. Çok aradım ama bulamadım bunu da alman yapımı diye aklımda kalmıs oyun ne kadar doğru bilmiyorum ama. (oyunda gerçek hayatta en çok kullanılan araçlarla oynuyordun BMW, Mercedes, Focus, Peugot, (Hatta Toros bile vardı sitelernde valla :D ), Jetta, Honda, Passat vsvs.)

Son düzenleyen: Moderatör:
İkincisini bilmiyorum ama ilki NFS'nin ilk sürümleri olabilir. Yolda giderken çiftlik ineklerinin olduğunu hatırlıyorum.

Hocam ikinci oyunun bu olma ihtimali kaç ? İçten sürüş var mıydı hatırlamıyorum ama bir araba seçip öyle şehir içinde sürüyordum :)

Midtown Madness 1, 2

Cevap biraz geç olacak ama oyunları buldum :D
1. Need for Speed Hot Pursuit
2. World Racing 2
Özellikle 2. oyun biraz eski olmasına rağmen hala çok güzel oynanıyor yani. Atmosferi olsun harita, araba eklentileri olsun çok hoş meraklılarına şiddetle tavsiye ederim denesinler çok gerçekçi bir sürüş hissiyatı veriyor arabaların sesleri hasar almaları direksiyondan sürüş vs.. Toros alıp dağ bayır geziyorum :D

Geri
Yukarı