İsmini hatırlayamadığım oyun

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar şu oyunu bulalım artık bayağıdır araştırıyorum bir türlü bulamadım. Bir sürü yabancı kaynak gezdim oyun türüne göre çıkan oyunlara baktım ama bulamadım. Hatırladıklarımı yazayım da bilen varsa yazsın lütfen.

Oyunun ilk bölümü mü yoksa oyunun ortaları mı bilmiyorum hatırladığım kadarı ile oyunda mağaranın dışındayız mağaraya doğru gelirken 2 tane yaratık sanırım bize saldırıyordu. Sonra mağaraya girince biraz ilerliyorduk daha sonra birden her taraftan yaratıklar bize saldırmaya başlıyordu. O bölüm biraz zordu orayı da geçince balkon gibi bir yere geliyorduk karşı taraftan sürekli ok falan geliyordu bize.

Oyun o kadar zordu ki 2 ok yediğimiz zaman ölüyorduk, tekrar o mağaranın dışından başlatıyordu. Oyunun loading ekranı da galiba soldan aşağı doğru bir çubuk falan doluyordu öyle bir loading ekranı vardı.

Hatırladıklarım bunlar sizce bu oyunun ismi nedir? Kuzenlerimle oynuyordum eskiden hep aklıma takılmıştır bulabilirsem oynamak istiyorum. Bir de unutmadan oyun FPS türündeydi sadece elimizdeki silah vs gözüküyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Return to Castle Wolfenstein
  • Serious Sam
  • Doom
  • Quake
  • Killing Floor 1
  • Metro 2033
  • NecroVisioN
  • Witchfire
Oyunun çıkıs tarihi ya da oynadığın tarih hakkında da biraz bilgi verebilir misin? Bu sayede ihtimalleri biraz daha daraltabiliriz.

• Return to Castle Wolfenstein.
  • Serious Sam.
  • Doom
  • Quake
  • Killing Floor 1
  • Metro 2033.
  • Necrovision
  • Witchfire
Oyunun çıkıs tarihi ya da oynadığın tarih hakkında da biraz bilgi verebilir misin? Bu sayede ihtimalleri biraz daha daraltabiliriz.

Hatırlamıyorum onu ama 2008 - 2010 falan olabilir emin değilim. Bu arada yazdığınız oyunlara baktım da bunlar da değil karşımızdakiler insan değil diye hatırlıyorum. Loading ekranı aklımda kalmış nedense değişik bir loading ekranı vardı sol taraftan ilerliyordu çubuk.

Geri
Yukarı