İsminiz nereden geliyor?

Nightmare: Çok sevdiğim FNaF serisinin en sevdiğim oyunundan ve karakterinden gelir. (FNaF 4, Nightmare)
8:1983'ün 8'i.
3:1983'ün 3'ü. Herkes anlamaz :)
7:1987'nin 7'si.

Mafia 2'deki kötü karakterden geliyor. Benimsediğim bir karakter olduğu için ufak güncellemeler yaparak avatarımda da kullanıyorum. Oyunda öldüğü için gözleri oyulmuş olarak kullanıyordum.

1596233097519_copy_869x1079.png

Mafia 2'nin yenilenmiş hali çıktığı için dirilip bir daha öldü, ben de o zaman lazer gözlü halini kullanmaya başladım.

1596389434354_copy_913x1134.png

En son aldığım 1 aylık uyarının üzerine de yüzüne Dishonored oyunundaki maskeden giydirdim. Bir süre de böyle kullanacağım.

1594497529837_copy_984x1242.png

Benim nick, 3 ismimden 2. si ve soy ismimin ta kendisinden geliyor. İsmimin baş harfleri de imzam da ve youtube kanalımda mevcuttur. :D Reklamlar. (Bu arada o kadar çok bu isimde yabancı kalan varki kendi kanalımı bulamıyorum, aratıp gördüğümde çok şaşırmıştım ne alaka lan diye.)

Birde oyunlarda kullandığım YeNiChErY nicki var 12 yıllık nicktir kendiris karahan, knight, trawian ve lol görmüştür, sinirimi bozan şey ise lolde bu nickle oyuna kayıt olmuştum, 1-2 yıl sonra her yerde görmeye başladım, bide aynı oyuna gelen yeniçeri vb. nick li arkadaşlardan, kopyacı olan benmişim gibi muamele görmek insanı sinir ediyor.
Benimki PlayStation 1 için Pepsi Man diye oyun vardı ordan geliyor.
He ya baya garip bir oyundu tam hatırlayamıyorum ama böyle bir oyun biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı