ISO dosyası sanal makineden nasıl biçimlendirilir?

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 693
A

Adsız 1

Ziyaretçi
Merhaba elimde işe yaramayan bir ISO dosyası var ve onarım diskine dönüştürmek için biçimlendirmem gerekiyor ve biçimlendiremiyorum. Nasıl ISO dosyasının boyutunu değiştirmeden biçimlendirebilirim?

Ne yapmaya çalıştığınızı zerre anlamadım... ISO dosyalarını düzenlemek için Windows altında PowerISO kullanabilirsiniz.

İşe yaramayan bir ISO dosyası nedir bu arada 🤔 ISO dosyaları sizin de kolayca yapabileceğiniz dosyalar. Bunlar Moria Madenleri'nden sınırlı sayıda çıkardığımız elementler değil...

Ne yapmaya çalıştığınızı zerre anlamadım... ISO dosyalarını düzenlemek için Windows altında PowerISO kullanabilirsiniz.

İşe yaramayan bir ISO dosyası nedir bu arada 🤔 ISO dosyaları sizin de kolayca yapabileceğiniz dosyalar. Bunlar Moria Madenleri'nden sınırlı sayıda çıkardığımız elementler değil...
ISO dosyasını sürücüler gibi biçimlendirmek istiyorum sadece. Bu imkansız ise kısaca söyle.

• Windows RE ISO'su oluşturmak için boş bir ISO'ya ihtiyacınız yok.
  • Windows RE ISO'su için belirli bir boyut şartı yok.

Rehber yaptım sizin için, buyurun:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı