İspanya mültecilere geçit vermedi

J.Lannes

Hectopat
Vatandaşlarını ve hudutunu korumak isteyen İspanya hükümeti mültecilere ateş açtı 18 kişi öldü. Konuyla ilgili konuşan İspanya başbakanı pedro sanchez, İspanya'nın Kuzey Afrika'daki toprağı Melilla'ya girmeye çalışırken öldürülen sığınmacılar için ispanyol polisine teşekkür etti.
Adamlar hudut namustur derken şaka yapmıyormuş :) vatan için ölür ve öldürürsün vatandaşını düşünen İspanya hükümetini bir kez daha tebrik ediyorum. Neyse uluslararası hukuk ne alemde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eki Görüntüle 1431943

bu da arkadaşların ölmeden önceki son görüntüleriymiş kadın ve çocuk göremedim yine hepsi erkek " f*ck you africa ve morrocco " demeleri garibime gitti açıkçası yaşadığın topraklara kaçtığın için hakaret etmek? Neyse.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sırada bizim sınır kapısındaki askerler. Onlara da çok bir şey demek istemiyorum, emir verene sormak lazım bazı şeyleri :)
1656225986156.png

Olması gereken de bu zaten kardeşim. Hudut namustur, kimliği belirsiz sığınmacı gelip senin ülkende suç işleyeceğine ya da ne bileyim birilerine zarar vereceğine ölsün gitsin. @ÖzkanK din kardeşlerini öldürmüşler bak :(

@Heunzey,

İran sınırına yakın zamanda 43 km beton duvar örülmüştü. Duvarın halini görüyorsun, ihale paraları kime gitti bakalım? Kim bilir...

@Heunzey,

İran sınırına yakın zamanda 43 km beton duvar örülmüştü. Duvarın halini görüyorsun, İHA'le paraları kime gitti bakalım? Kim bilir...

Ben bu duvardan atlarım bu arada. Biraz zorlanirsam yanımda bir kişi olmasi yeterli. Fotodakine göre kisa gözüküyor.

@Murqin onlar zaten emir kulu. Denileni yapıyor güvenlik güçleri, onların yapabilecek bir şeyi yok.
@Heunzey kaldı ki merdiven koyarak geçen de oldu :D

O sırada bizim sınır kapısındaki askerler. onlara da çok bir şey demek istemiyorum, emir verene sormak lazım bazı şeyleri :)

Eskisi gibi olsa bizim askerler acımazdı. Davutoğlu sağ olsun girene bir şey diyemiyoruz ama çıkanı engellemek zorundayız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı