İspanyolca öğrenebilmek için tavsiyeleriniz nelerdir?

Tekila Harun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bir süredir İspanyolca öğrenmeye çalışıyorum fakat Türkiye'de yeterli İspanyolca içerik yok sanırım. İspanyolca öğrenebileceğim YouTube kanalları veya İspanyolca dizi tavsiye edebilir misiniz? Mümkünse İngilizce üzerinden öğrenmek istiyorum çünkü hem İngilizcemi geliştiriyorum hem İspanyolca'yı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süredir İspanyolca öğrenmeye çalışıyorum fakat Türkiye'de yeterli İspanyolca içerik yok sanırım. İspanyolca öğrenebileceğim YouTube kanalları veya İspanyolca dizi tavsiye edebilir misiniz? Mümkünse İngilizce üzerinden öğrenmek istiyorum çünkü hem ingilizcemi geliştiriyorum hem İspanyolca'yı.

Bir dil en iyi konuşarak öğrenilir belki ispanyol birisiyle arkadaşlık yapabilirsiniz ama YouTube'dan dil öğrenilmez düzgün bir kursa falan gidin hocam.

Bir süredir İspanyolca öğrenmeye çalışıyorum fakat Türkiye'de yeterli İspanyolca içerik yok sanırım. İspanyolca öğrenebileceğim YouTube kanalları veya İspanyolca dizi tavsiye edebilir misiniz? Mümkünse İngilizce üzerinden öğrenmek istiyorum çünkü hem ingilizcemi geliştiriyorum hem İspanyolca'yı.

Udemy kesinlikle tavsiye ederim.

Bir dil en iyi konuşarak öğrenilir belki ispanyol birisiyle arkadaşlık yapabilirsiniz ama YouTube'dan dil öğrenilmez düzgün bir kursa falan gidin hocam.
Kursa gideceğim zaten ama 0 olarak gitmek istemiyorum kendim küçük de olsa bir temel oluşturmak istiyorum. Daha önce hiç Udemy üzerinden kurs almadım mantığı nasıl işliyor online ders gibi mi?

Almanca karmaşık ve zor.
İspanyolca çok kolay bir dil
Udemy'den rahat bir şekilde öğrenilebilir.
Doğrudur olabilir ancak ben yüz yüze hocalardan alınacak verimi Online bile olmadan sadece video ile verim alınacağını düşünmüyorum, yani tabii kursa gidemiyorsan bir şeyler yapmak için Udemy de bir fırsat.

Geri
Yukarı