Isparta için GigaFiber çalışması olacak mı?

Merhabalar, şu an listede göremedim. İlerleyen süreçte tekrar sorgulamanızı rica edeceğim. İki adresi de talep olarak sisteme ekledim.
Her iki lokasyonda da güncel 100 mbps kaliteli fiber altyapılar mevcut. Ancak gigabit hız almak hoş olur tabiki :) Çok teşekkürler şimdiden. Kolay gelsin.

Merhaba, şu an listede göremedim. İlerleyen süreçte tekrar sorgulamanızı rica edeceğim. İki adresi de talep olarak sisteme ekledim.

@500498
Ali bey benim evimde internet hizmeti daire ye kadar fiber ve TurkNet kullanıyorum gayet de memnunum Isparta'da ikamet etmekte olduğum içinde size sorum GigaFiber listesinde yer alan şehirler içinde Isparta'da var mı?

@500498
Ali bey benim evimde internet hizmeti daire ye kadar fiber ve TurkNet kullanıyorum gayet de memnunum Isparta'da ikamet etmekte olduğum içinde size sorum GigaFiber listesinde yer alan şehirler içinde Isparta'da var mı?
Merhaba, gelen talepler ile planlama süreçleri de değişiklik gösterdiği için şu an bölge ya da süre bilgisi maalesef veremiyorum. GigaFiber İstiyorum — TurkNet sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı