İsrail Gazze'ye 300'ün üzerinde hava saldırısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da yalan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu abim de intihar etmedi. Sadece duyar.
Benim bu ablam keyfinden çöp topluyor.
Bilgisayar Mühendisliği 4. sınıf öğrencisi Muhammet Ali Sarıtepe “Başaramadım” notu bırakarak intihar etti.

E0-UOwKWUAg2Sk8.jpg

Bu da sadece duyar.

Bizi bir salın küfür edelim lütfen.:^(

Olaya yanlış yerden bakıyorsun.
Neden durduk yere camide insanlara plastik mermi ile saldırıldı, neden? Bilmiyorlar mı ramazanda olduklarını?
Geçmişe bakarsan Filistin bedel ödüyor.
Yanılmıyorsam 70 tane tıka basa dolu otobüs ile camiye gidiyorlardı, sence de anormal bir durum değil mi bu? Çıkıp bana 70 otobüsler ibadet etmeye gidiyorlardı deme. Hamas terör örgütü bu olaylar yaşanmadan 1 hafta öncesinde tatbikatlar yapıp hazırlanmaya başlamış buda mı rastlantı? İsrail polisi 40 yaş altındakileri geri döndürdü sadece. Televizyon ve feysbuktan takip etmek yerine internette doğru kaynaklardan araştırın olayları lütfen.

Türkiye işin ucunda Amerika olmadığını bilse yarım saat sürmez, dümdüz eder o israilide. İşte bütün IP'ler ABD'nin elinde.

İsrail'in üzerinde kaplı olan devasa füze koruma sistemini duydun mu hiç? Yabancı bir füze gördüğü zaman ülkeye düşmeden hemen füze havada imha ediliyor.

Türkiye İsrail Büyükelçiliği'nin açıklaması;

İsrailli sivil halkı hedef alan #Gazze roket saldırıları devam ediyor. HAMAS günlerdir 1.500 den fazla roketle düzenlediği terör saldırılarıyla 7 kişinin ölümüne yüzlercesinin yaralanmasına neden oldu. İsrail tüm vatandaşlarını koruma hakkını kullanmada kararlıdır!

Son dakika:

Kassam Tugayları'nın sözcüsü Ebu Ubeyde :

“Karada, denizde ve havadaki kuvvetlerinizden istediğinizi toplayın, çünkü size kendinizi lanetletecek ölüm çeşitleri hazırladık.
Tel Aviv, Dimona , Aşdod ve ötesini vurmak bizim için su içmekten daha kolay.”

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı