İsrail Gazze'ye 300'ün üzerinde hava saldırısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar son durum ne? Şöyle bir video izledim. Ama ne demek istediğini pek anlamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle saçmalıklara inanmayın. Bu tarz kanallar clickbait yapıyor sürekli. Video içeriğiyle alakası bile yok.

İha ve füze cansız olduğu için sıkıntı yok. Umarım depoyu Filistin’e dökmez. Mülteci vakası olabilir.

Filistin'i bu kadar hafife almayın derim. Bu sefer hazırlıklı geldiler. Ayrıca çok zeki hamleler yapıyorlar.

Son Dakika:

Güney Lübnan'dan İsrail'e 3 roket atıldı.

NOT: Bu roketi Filistin atmıyor. Fakat İsrail ile alakalı olduğu için yazdım.

Türkiye, emperyalist bir devlet değildir. Yaptığı bütün yatırımlar yeni fetihler için değil, var olanı korumak ve geliştirmek içindir.

Türkiye'nin askeri gücünü bilmiyorsunuz herhâlde.
Bir araştırıp öğrenin bakalım, sonra yazarsınız.
Olur mu?😃
Evet. Amerika'nın eski silahlarını kullanıyoruz. A Haber izleye izleye bu duruma düşmüş olabilirsiniz.

Umarım başka ülkeler karışmaz. İkisi arasında kalır. Yoksa sıkıntı çıkabilir bildiğiniz füze atıyorlar.

Umarım başka ülkeler karışmaz. İkisi arasında kalır. Yoksa sıkıntı çıkabilir bildiğiniz füze atıyorlar.

Eğer ciddi bir savaş çıkarsa bir çok ülke müdahaleye kalkabilir. Gün içinde bir haber görmüştüm, Türkiye Rusya ile uluslararası bir heyeti göndermek istiyormuş ikili arasındaki sorunu düzeltebilmek için. Bu savaş çok sürmez ama muhakkak Filistin'in yararına bir şey olacağını düşünüyorum.

Türkiye 70'lerin Türkiye'si değil artık hocam.
Günümüzde kullanılan askeri teknolojiler gerçekten çok şey kattı Türk Silahlı Kuvvetlerine.

Envanterde bulunan hiçbir şey şu an açık olarak belirtilmemekte. Emin olun düşündüğünüzden kat ve kat fazla askeri güce sahip Türkiye.

Türkiye, Dünyada sayılı ülkeler arasında Askeri güç bakımından. Nükleer gücümüz yok diye biliyoruz, ya varsa.
Ya açık edilmiyorsa, ya geliştiriliyor veya kamuoyu ile paylaşılmıyorsa.

Türkler yüzyıllardır savaş iç güdüsü ile büyümüş bir ırktır. Yabancılar bunu daha iyi bilir, evvelde ziyadesiyle Osmanlı tokadı da yemişlerdir, yenile yenile sürünmekten beter de olmuşlardır.

Türkiye'yi, kendi ülkemizi bu kadar hafife alırsak elin gavuru gelir her türlü şeyi yapar.
Önce kafada kararlaştırmak ve bitirmek gerekli ülkeye olan güveni.
Bilmem anlatabildim mi?
İstersen Allah tarafından kutsanmış ol, teknolojin yetersizse hiçbiri değerli değil. Ayrıca kimsenin bilmediği bu "envanteri" sen nereden biliyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı