İsrail Gazze'ye 300'ün üzerinde hava saldırısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunları Müslüman oldukları için düşman sayıyorlarsa bari insan olarak görsünler.
Terörist oldukları için düşman sayıyorlardır. Filistin'i yöneten HAMAS etrafta canlı bomba patlatıp İsrail sivillerini vuran terör örgütünden başka bir şey değil. Sen kalkıp sivil halka 130 tane roket atarsan davanda haklı olsan bile haksız duruma düşersin. Filistin'i yöneten adamlar masum halkı umursamıyor, etten duvar olarak kullanıyor.

Taa her şeyin başında, Birleşmiş Milletler'in Filistin bölgesini 2'ye bölüp Kudüs'ü uluslararası bölge olarak paylaştırmasına karşı çıkıp Yahudilere saldıran Araplardı. Barış yerine Suriye, Mısır gibi çevre ülkelerle birleşip savaşa hazırlananlar da yine aynı adamlardı. Savaşla olmadığını anlayıp canlı bombalarla sivillere saldıranlar da onlardı.

Filistin başındaki terör örgütünden kurtulmazsa dünya basınında desteğini kaybetmeye devam eder.
HİSAR, bizim değil mi?
Benim bilgim olmadığından soruyorum hocam, araştırmadım bu konuları da madem hava savunmamız vardı, ne diye S-400 işine girdik ki?

Terörist oldukları için düşman sayıyorlardır. Filistin'i yöneten HAMAS etrafta canlı bomba patlatıp İsrail sivillerini vuran terör örgütünden başka bir şey değil. Sen kalkıp sivil halka 130 tane roket atarsan davanda haklı olsan bile haksız duruma düşersin. Filistin'i yöneten adamlar masum halkı umursamıyor, etten duvar olarak kullanıyor.

Taa her şeyin başında, Birleşmiş Milletler'in Filistin bölgesini 2'ye bölüp Kudüs'ü uluslararası bölge olarak paylaştırmasına karşı çıkıp Yahudilere saldıran Araplardı. Barış yerine Suriye, Mısır gibi çevre ülkelerle birleşip savaşa hazırlananlar da yine aynı adamlardı. Savaşla olmadığını anlayıp canlı bombalarla sivillere saldıranlar da onlardı.

Filistin başındaki terör örgütünden kurtulmazsa dünya basınında desteğini kaybetmeye devam eder.

Benim bilgim olmadığından soruyorum hocam, araştırmadım bu konuları da madem hava savunmamız vardı, ne diye S-400 işine girdik ki?

HİSAR hala geliştiriliyor diye biliyorum. Türk yapımı ama sanırsam S400 kadar ülkemizi savunacak düzeyde değil. Yoksa niye S400 alalım ki? @hadwiger'in dediği gibi vardır devlet büyüklerinin bir bildiği.
Filistine, kara harekatı başladı. :(
Filistin'e kara harekatı başladı.

Son düzenleme:
Son dakikaları paylaşıyorum.
İsrail çok yoğun karşılık verdi. Sizce bu atışmalar ne zaman biter? Siviller ölüyor.

İsrail ordusu, Gazze'ye 300'ün üzerinde hava saldırısı gerçekleştirdiğini duyurdu. Gazze'de elektrikler kesildi.

Kudüs'te şeyhb jarrah mahallesi sakini.

İsrail güçleri tarafından zorla evinden dışarı çıkarıldı ve mahalleden atıldı.

İsrail polisi, 374 filistinli göstericinin gözaltına alındığını ve 36 polisin yaralandığını duyurdu. Gözaltına alınanlar arasında çocuklar da bulunuyor.

İsrail BAT Yam'da yahudi yerleşimciler, saldırmak için filistinlilerin evlerini işaretliyor.

Gazze'deki merkez bankası binası İsrail hava saldırısında yok edildi. Merkez bankasının son durumu:

Eki Görüntüle 1020805

Tartışmadan konuşalım. Konu kapanmasın.

İnşallah Türkiye işin içine girmez.

Gelişeceklerine inançları olsa bence NATO'dan bu kadar tepki çekme riskine girip de almazlardı. Muhtemelen işlevleri farklıdır.

Bizim hisar ve siper şu an testlerini başarıyla tamamladı ve tamamlamaya devam ediyor.
Soyle düşünün daha yeni üretimi yapılıyor. Yani ilk üretilen sistemin S400'den daha iyi olması imkansız sayılır. Fuzelerde çok büyük tecrübeleri var.
S400 daha uzun menzilli.
Daha hızlı.
Ayrıca biz NATO ya bağlıyız, elimizde Rus yapımı sistem olması çok güzel. Neden ABD biz alınca delirdi?

@381258 Şuan için sen son dakikaları paylaşır mısın olaylar fena (şu an müsait değilim)

@381258 Şuan için sen son dakikaları paylaşır mısın olaylar fena (şu an müsait değilim)

Son Dakika Haberleri:

Kassam Tugayları: CF89 füzelerini daha kullanmadık.

İsrail Medyası: İsrail Ordusu, harekatı durdurabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı